Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek-e? A barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek-e? A barátommal szeretkezünk, de óvszer nélkül. Mielőtt elment volna kivette, de nem az ágyon sem a környékén "ment el", a fürdőben. Miután visszajött felkapcsoltuk a villanyt, és láttuk, h mellettünk az ágyon volt pár csepp akármi:S

Figyelt kérdés
ő megesküdött h nem ment el szóval az nem sperma. Hozzáteszem h eléggé felizgultam szóval, nem biztos h sperma volt. és az ágyban is eléggé forgolódtunk :S történt már vkivel ilyen, vagy csak nekem van ekkora pechem? :S:S
2009. nov. 1. 20:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%
3 nap múlva lehet tesztelni aztán kiderül!
2009. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
lehetsz, ha nem védekeztél. és ez nem történt meg, tehat azonnal menj el esemenyutaniert.
2009. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%

Elősperma én így szeretlek.

Gratulálok 9 hónap múlva anyuka lesz.

2009. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2 het mulva lehet tesztelni.
2009. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Történt már ilyen, nem is egyszer. A megszakításos "védekezést" alkalmazó nők 35%-a egy éven belül terhes lesz. Kisebb eséllyel lehetsz terhes mintha beléd élvez, de lehetsz. Olyan nehéz lett volna felhúzni egy gumit?
2009. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Pech?Könyörgöm, ez nem pech, hanem FELELŐTLENSÉG...és nem azért lehetsz terhes, mert a barátod az ágyra élvezett, hanem mert nem védekeztek...ezredszerre is el kell mondani, hogy AZ ELŐVÁLADÉK IS TARTALMAZHAT SPERMIUMOKAT ERGO ATTÓL IS TEHERBE LEHET ESNI????? tehát hiába nem benned ment el, lehetsz terhes! GRATULÁLOK AHHOZ A SOK ESZETEKHEZ!
2009. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Gumi gumi gumi gumi gumi keeeeeeeeeeeeeeeeeeeel.. :D Megvan rá az esély... Vegyél textet mindenkép...
2009. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok. Eső után köééönyeg, avagy aktus után kezdünk el gondolkodni meg aggódni.


A három nap után tesztelőnek üzenem, hogy gőze sincs a nemi szervei működéséről meg a fogantatásról, és még van mit tanulnia. Tesztelni akkor érdemes, ha késik a vérzés, de leghamarabb két héttel az aktus után. [link]


Megszakítással nagyon is lehet teherbe esni. Az egy évig megszakítással védekező nők 35%-a teherbe esik. Mégis, melyik a jobb: a gumi vagy az abortusz?


Példák megszakításból eredő terhességre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. és http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. Az abszolút kedvencemet idemásolom elrettentő példának.


"Mi óvszereztünk a pasimmal, mert nem szedhetek sajnos tabit.

Tavaly februárban egy welnesshétvége alkalmával kifogytunk a municióból és egymásnak estünk a medence parton.

Ilyenkor jön az épphogy csak betette, és nem ment belém. Ami egyébként igy igaz, ugyhogy én nem idegeltem magam ezen (ugyan mennyi az esély előváladéktól?!) és láss csodát.. nem jött meg. Ja menstruáció utáni 2. nap volt ráadásul. :)

5 hetesen jöttem rá hogy terhes vagyok, először azt hittem ez valami rossz vicc.


Innentől a sztori hosszu, de mocskos, lényeg a lényeg van egy kislányom aki egy éves lesz novemberben, apa nélkül.


Ugyhogy lehet, ez nem 'urban legend', nem mondom hogy bánom hogy igy alakult, de tény... védekezni KELL . Mert a megszakitás orosz rulett.


27/L"

2009. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az a folt inkább a puncidból jött,mert fel voltál izgulva,és rendesen nedves voltál.
2009. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Pont mint a cigók, ész nélkül, aztán megy az óbégatás.

Minden ami nem vizelet, és a farkából jön ki, attól te terhes lehetsz, ha nemi szerved környékére kerül.


Komolyan 12 évesen erélyövet adnék a sok hülye k*rvára, aztán ha az iqja bizonyítottam meghaladja egy német juhászét, akkor venném le.

2009. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!