Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja kesik, ovulacios...

10 napja kesik, ovulacios teszt pozitivat mutat! Terhesseg lehet? Terhes tunet nincs.

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csinálj terhességi tesztet és kiderül.
2013. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Unnep van... Penteken nyit minden...
2013. dec. 25. 19:23
 3/19 A kérdező kommentje:

Ugy tudom az ovu tesztet hasznaljak jostesztkent... Az erdekel hogy 2 pozitiv ovuteszt (halvany). Ad okot aggodalomra?

Meddosegi kezelessel 1 csaszaros gyermekem van. Ezenkivul 2 vetelesem, plusz eu kaparas 2.. Mar nagyon nem terveztem babat, hogy ennyiszer nyultak a mehemhez! Az utolso veteles oktoberi :/

2013. dec. 25. 19:29
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Ovuteszt szerintem nem lehet halvány pozitív. Az vagy erős és akkor pozitív, vagy halvány és akkor negatív. De van ám ügyeletes gyógyszertár, de azért péntekig szerintem ki lehet bírni.
2013. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 FKKTorp ***** válasza:
Jóstesztként úgy lehet használni hogy többet csinálsz meg egymás után. Este, majd másnap reggel, aztán este, majd megint másnap reggel. Ha erősödik a csík, akkor valószínű a terhesség. Pénteken vegyél terhes tesztet, és csináld meg mindenképp.
2013. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha már 10 napja késik,miért nem vettél eddig terhességi tesztet?

Még tegnap is nyitva volt sok minden!

2013. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

En sem szeretnek +500at fizetni tesztre...

A mai napig fel sem tunt, hogy 10 napja kesik (ha nem lett volna hajnalban hanyingerem akkor be se ugrott volna, de ez most siman lehet a karacsonyi dozsolestol is!)! A karacsonyi mizeria elvette az eszem! A 8, 12, 14 es 16. Napomon voltunk egyutt ahogy szamoltam, Megszokasbol meg mindig irom az egyuttleteket...

2013. dec. 25. 20:15
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

" Megszokasbol meg mindig irom az egyuttleteket..."

Jézusom...

Amúgy, ha te nem tudod, hogy az vagy-e, mi honnan tudhatnánk?

2013. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ha halvány, akkor nem igazán jelent semmit!

Nekem olyan erős pozi ovutesztem volt,hogy majd leugrott a vonal! És még nem is késett. Terhes voltam!

2013. dec. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak terhességi teszt tudná biztosan kimutatni h terhes vagy-e. Erre nem kéne sajnálni az 500 Ft-ot.
2013. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!