Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, hogy tutibiz...

Mikor teszteljek, hogy tutibiztos legyen az eredmény?

Figyelt kérdés
Utolsó menzesz november 17, a "gyanús" aktus pedig december 3, pont középidőben. Az elmúlt fél évben a legrövidebb ciklusom 27, a leghosszabb 35 napos volt. Átlagban 31-32 naposak, de sajnos pár napok csúszások elő szoktak fordulni. Tüneteim vannak (hányinger, émelygés, szédülés, fáradtság), de lehet hogy csak beképzelem őket. Ma vagyok a 30. napon, teszteljek holnap, vagy várjam meg, míg az eddigi leghosszabb, 35 napos ciklusomhoz képest is késik néhány napot?

2013. dec. 17. 10:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen tutira akarsz menni, akkor várj még pár napot. Mondjuk 4 napot, és akkor tesztelj reggel, első pisiből. Kívánom a legjobbakat.
2013. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 FKKTorp ***** válasza:
Ha nagyon türelmetlen vagy, vagy nagyon kíváncsi :) akkor szerintem holnap reggel egy reggeliből megpróbálhatod, de ha tényleg 110%-ra szeretnél menni, akkor inkább várd meg azt a 4napot még.
2013. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező,én is pont ebben a helyzetben vagyok amiben te:) nekem is nov.17én volt meg ,nekem is 30-35 naposak a ciklusaim ,1napja van kis barnázás ami nagyon halvány alig látszik és görcsölök néha ,én várok még pár napot !
2013. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
És te mikor akarsz tesztelni? Csináljuk egyszerre? :) Olyan izgatott vagyok. :) Szerintem várni fogok jövő hétfőig.
2013. dec. 17. 11:21
 5/27 anonim ***** válasza:
én jövöhétig azért nem várnák ...de ha nem jön meg akkor pénteken tesztelek ha kibirom addig :)) de valahogy az az érzésem hogy meg fog jönni ,ugyan ugy görcsölök mint mikor meg akar jönni :( meg a cicim ugy fáj ... amugy nektek hányadik probálkozós hónap?? nekünk ez az első :)
2013. dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mi igazából nem terveztünk egyelőre babát, csak elszakadt a gumi, pont peteéréskor. :) És ha már így alakult, örülnénk neki nagyon. :)
2013. dec. 17. 11:32
 7/27 anonim ***** válasza:
Görbét vezetsz? Nekem 22.én kéne megjönnie, de a hőmből látom már előtte. Ha nem csökken péntek-szombat, akkor vasárnap tesztelek egyet :)
2013. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Én eddig sosem néztem a hőmet, mivel egyelőre nem volt tervezve a baba. Tegnap kíváncsiságból megmértem napközben, akkor 36,6 volt. Ez egy kicsit aggaszt, de mivel nem tudom, hogy egyébként mennyi az alaphőm, így még van remény. :)
2013. dec. 17. 11:34
 9/27 anonim ***** válasza:
3-5 ös vagyok ! neked nem görcsöl a hasad??
2013. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Egyszer-kétszer enyhén görcsölgetett, de máskor menzesz előtt 3-4 nappal már durván fájni szokott, most sokkal enyhébb, meg kicsit más jellegű fájdalom.
2013. dec. 17. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!