Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel 25ös teszt mennyire...

Gabriel 25ös teszt mennyire megbízható? Nekem3napja késik és negatív.

Figyelt kérdés
Igazábol hétfőn kellett volna megjönnie,mert mindig időbe 30-max 32.napra de a 7hó alatt IDŐBE megjött.Ma vagyok 33.napon,enyhébb görcsölgetés van.De inkább hasszurkák. Rosszullétek is vannak 1-2 napja.Enyhe hnmyinger.sok haspuffadás.Igazábol mindig mérem a hőm,és menszesz előtti 1-2nap lemegy 35,6ra,eddig még 36,4 mindig!És menszesz előtt barna folyás is szokott lenni ez helyett sok fehér van!Percenként futok is hogy miez..szeretnénk már babát!De nemhiszek benne eleget csalódtam már.Viszont ma vettem egy gabrielt ilyennel még nemis teszteltem,de sajnos negatív..szerintetek lehetnek reményeim vagy sem?
2013. dec. 26. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia, saját tapasztalatom: két napja késett mikor déli pisiből pozit mutatott 2percen belül :) és másnap reggeliből is pozi volt. bár nekem négy nap késéssel egy 25-ös teszt erősebb teszt csík volt mint a controll csík, tehát lehet előbb volt peteérésem.

máskor mindig negatívot mutatott (persze nem voltam terhes) ezért ok nélkül utáltam is ezt a tesztet, és olvastam itt olyat hogy csak egy hét kimaradása után mutatott pozit. de ha 1-2 napot késik, akkor még adnék neki esélyt. szurkolok.

2013. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amikor terhes lettem a kisfiammal, én is Gabriel tesztet csináltam. 3 napos késéssel a délutáni vizeletből egyértelműen pozitív lett.

De nekem világ életemben rövidebb, átlag 25 napos ciklusaim voltak.

De ha neked később történt a peteérés, ezáltal a teherbeesés, még 3 napnyi késésnél negatív teszt nem jelenti azt, hogy nem lehetnél terhes. Ha nem jön meg továbbra sem, pár nap múlva érdemes újra tesztelni.

2013. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3 nap késéssel pozitívat teszteltem anno, 3 perc alatt kimutatta.
2013. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A nemvárt mensi napján reggeli pisiből Gabriel teszt azonnal erős pozi lett.

Azért drukkolok.

2013. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hmmm..:( jó nektek csajok..úgynézki akkor velem fura történik..igymég tényleg nemjártam.És még felsem fáztam meg semmi hogy késhetne,max a stressztől..de az fura lenne..majd kiderül..együtt voltunk 1-2-9-12-16-17-20-21.én nemsok tudom.Mikor elöszőr sikerült márciusban kb ugyaníííígy voltunk dettó együtt.Viszont sajnos az nemmaradt meg:( És előző hóban 10-11.én volt ovum doki szerint!Most akkor nemértem ezt.Fehér folyás vancsak a hő sem ment még lejebb,puffadás,émelygések vannak.És mi több imádoook enni:) legb is párom szerint sokat eszek..de kitudja..majd kiderül ha a 7en nemjönne meg az furább lenne,vagy tán később foganna?
2013. dec. 26. 20:33
 6/13 anonim ***** válasza:
szia. első vagyok..mi nekünk 2.5 é után jött össze, úgy hogy csak 3x voltunk együtt abba a hónapban :)tehát nem a mennyiség számít, hanem az időzítés.
2013. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én most ugyanebben a cipőben járok. Ma harmadik napja, hogy késik, tesztek negatívak. Pedig az utóbbi 1 évben sose késett. Nem értem.
2013. dec. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tegnap amit teszteltem nemsokáig néztem ottis hagytam a fürdőbe,azvan a dobozon 40mp kell az eredményhez lehet nemjol néztem vagy nemtudom de mintha most ottlenne de NAGYONNAGYON HALVÁNYAN párom is látta eztmég este néztük.Most hozattam x-epilt,majd azzal is meglesem:) remélem már sikerült,ma péntek van,hétfő azért messze van már,és tényleg eddig időbe megjött mert mindent felirok.Ja és a hőm is 36,5volt..
2013. dec. 27. 11:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, majd írd meg mi lett végül! :)
2013. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Háth csajoook,egyett előttem de ezen sem látok semmit...ennyire korai lenne vagy mi?Minden hónapban napra pontosan megjött30.napra..na vasárnap ujra teszt ha nemjön meg.Aztán irok..
2013. dec. 27. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!