Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 25-ik napján...

A ciklusom 25-ik napján vagyok. Általában 32-33 naposak. Clostis hónap. Tegnap nagyon fájt a hasam, görcsölt. Nem csak a petefészeknél (bal) , hanem az egész alhas. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Ha beágyazódás fájhat? Talán ciszta? A ciszta is fájhat?

Milyen más probléma esetén fájhat a poci?

Szeretnénk babát már, most kicsit kétségbe estem.

A hőgörbém sem az igazi, olyan anovulációsnak néz ki. Lehet hogy a hőmérőm is rossz, ma reggel már nem is csipogott. Remélem azért ilyen vacak a görbuszom.



2008. júl. 15. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is ha adhatok egy jó tanácsot, akkot ne digitális hőmérővel mérj, mert a mérés pontatlan általában ennél. Rendes hagyományos higanyos hőmérő erre a legjobb. Igaz, hogy az 5 perc, de inkább, mint pontatlan legyen.

A beágyazódásnál lehetnek menszesz szerű fájdalmak, bár inkább szurkálódás szokott lenni ilyenkor. Cisztánál nem tudom mi a helyzet, de nem kell mindjárt rosszra gondolni:)

Ne ess kétségbe, fel a fejjel, és ezt a hetet már v.hogy vészeld át. Előbb úgysem tud senki biztosat.

Sok sikert! pussz:)

2008. júl. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösziiii:)

A higanyossal az a bajom, hogy bealszok amig várom. Próbáltam már, egy héten egyszer biztos elaludtam. :(.

2008. júl. 15. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!