Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki nemvárt után...

Van olyan aki nemvárt után több nappal lett csak pozitív?

Figyelt kérdés

Én nekem 5napja késik de a teszteim negatívak.

Eddig mindig időben megjött még akkor is ha volt felfázásom vagy sokat stresszeltem volna.Most ebben a hónapban hálaisten nemvolt semmilyen nemi bajjom,és hó elején volt csak egy kis stresszelés..de ezek miatt sem késett sosem!Időbe 30-31.napra mindig megjött.

Együtt voltam a párommal 1-2-9-16-17-21-25.én

Előző hónapban 10-11.én volt ovum mert orvosnál voltam akkor és látta.Akkor nemsikerült,de akkor többször is voltunk együtt.Mostmeg ezt nemtudom hova tenni,reggel volt egy enyhe rózsaszines folyásom azóta ujra fehér van.

Inkább csak hasszurkák érzek.De a lényeg hogy negatívak sajnos a tesztek.Dokihoz mindenképp megyek ha nemjönne meg.Jövőhéten tesztelek legközelebb ha semmi sem lessz addig.


2013. dec. 28. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az egyik barátnőmnek minden tesztje negatív volt a nemvárt napján és utána is még 4 nappal. Utána abba hagyta a tesztelgetést mondván hogy most már tuti valami más gond miatt késik, aztán "poénból" ellőtt 10 nap után még egyet és az már tökéletes pozitív volt neki. Nem azt mondom hogy 100% hogy terhes vagy, csak azt, hogy van olyan hogy a nemvárt után jóval később lesz csak pozi a teszt. Drukkolok nagyon!
2013. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az első babámnál 8 nappal a nemvárt után reggeli pisiből lett halvány pozitív, előtte lévő nap d.u. negatív.. de rá 2 napra erős + lett.
2013. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi csajok,de ma egésznap rózsaszines-barnás folyásom van:( elég rossz mert nemtudom akkor miért késett ennyit,ennyit soha nemszokott.Első picinél volt egy hematómám,akkoris ilyen folyásom volt.De nemhiszem hogyazmiatt lenne.Inkább azért mert megjön:(
2013. dec. 29. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!