Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek-cisztára létezik...

Petefészek-cisztára létezik valami természetes gyógymód?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Cickafark fű+palástfű+kamilla tea keverékét tudom ajánlani de vannak más homeos készítmények is.
2009. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez sajnos eddig nem segített.
2009. nov. 27. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Milyen fajta ciszta?

Ha egyszerű folyadék, akkor rutin leszívással megszüntetik, vagy magától elmúlik. Az ilyenre próbálhatsz ülőfürdőt, de rendszeresen. Ha viszont dermoid (azaz kemény, bőr, szőr, csontszövetek keveréke) és folyamatosan nő, netán problémát okoz, akkor viszont ki kell szedetni, mert az nem fog semmiféle gyógyfűtől elmúlni. Manapság az olyat már úgy kiszedik, hogy meg se látszik a nyoma. Az enyémet sajnos dilettáns doki távolította el, teljes hasi felvágásos műtéttel, de azóta minden doki megkérdezi, ki volt az a hülye elmaradott.

Nézd meg Maria Treben könyvét (vagy a neten valami írást róla), abban kell legyen valami okosság.

2009. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom a műtétedet. Nem tudom még, milyen fajta, csak most derült ki, de a tüneteim 6 hónapja megvannak egy felfázás után, szóval magától tuti nem múlik el.( menzi után 5-6 nap pecsételés, 2 korai vetélés)
2009. nov. 27. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ütsd ezt be, leírtam nekem mit mondott a doki ülőfürdővel kapcsolatban. Továbbá írd be a google vagy startlap keresőbe: gynex csepp. Szerintem az is segíthetne, de ártani tuti nem fogsz vele ha kipróbálod.

2009. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most hallottam egy betétről, ami állítólag cisztára is jó. Én állandóan visszatérő gyulladás miatt használom, nekem már az első nap után jelentősen javult a helyzet. www.winalite.com vagy www.lovemoon.hu, itt utána nézhetsz, hogy miről is van szó. Nagyon sokan dicsérik és mondják, hogy használt.
2009. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. nov. 28. 18:43
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért pontozzák le a válaszokat?
2009. nov. 28. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:
nem érdemes a pontozásokat nézni :) sokan össze-vissza nyomkodnak. az a lényeg, hogy neked segít- e a válasz :) további szép napot.
2009. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen. Pont azért zavar, mert nekem hasznos.
2009. dec. 3. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!