Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogfájásra milyen természetes...

Fogfájásra milyen természetes gyógymód létezik?

Figyelt kérdés

Valószínű huzatot kaptam, és az egész jobb oldalam fáj, még a fülem is.

Meddig fog ez tartani?

20. hétben járunk, és gyógyszert nem akarok bevenni, de már 3. napja kínlódok.


2008. júl. 16. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Ökonetes szereket szedem, és van olyan krémük, ami erre is jó, nekem már használt, nyugodtan lehet a szájba kenni, a neve Mirtill.


Boldog babavárást, és mielőbbi javulást!

14 hetes kismama

2008. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia, én is hasonlóképp szoktam szenvedni, nagyon könnyen huzatot kapok. Nekem igazából az infralámpa sokat segített, vagy a meleg só! (mint gyerekkoromban zokniba betöltve...) használhat még a fülgyertya is, vagy érdemes körbenézni a homeopátiás szerek között, azokat nyugodtan lehet szedni! Homéogéne 9 nekem bevált, amikor már a fülem torkom mindenem fájt....

Boldog babavárást!

2008. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még elfelejtettem, ha kimondottan a fogad fáj akkor nagyon jó a tantum verde öblögető, vagy a gingisol ecsetelő oldat. (ezt kisbabáknak is adják amikor jön a foguk)
2008. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fogorvos beválhat!

A terhesség alatt ingyenes az ellátás. A védőnőm elmondása szerint.

Próbáld még ki a meleg sót a füledre, mert az is lehet, hogy kisugárzik. Egyszer már én is voltam igy, és segített.

Kitartás.

24 hetes kismami

2008. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a fogorvosom javasolta, (foghúzás után) hogy rágjak szegfüszeget, mert az fájdalomcsillapító. Őszintén szólva nem próbáltam ki.
2008. júl. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szegfűszeg tényleg jó kipróbáltam. Zsibbasztó hatása van.

A magán fogorvos viszont még a terhesség alatt sem ingyenes.

2008. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!