Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökre nem várom! Izgul...

Andrea33 kérdése:

Csütörtökre nem várom! Izgul valaki velem? Alig bírom kivárni, remélem sikerült!

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
juuj :) Szorítok! :)))
2013. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már régóta várunk rá. Neked is lehet szorítani?
2013. dec. 29. 19:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Neem, nekem még nagyon korai lenne. Suliba járok. De nagyon szeretem a babákat, amint lesz rá lehetőségem akarok is. :) Meg aztán annyi rossz dolgot is hall az ember, hogy sokaknak rengeteg ideig nem jön össze. Remélem Neked sikerül! :) Majd megírod, hogy mi volt?
2013. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze. :)
2013. dec. 29. 19:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon drukkolok Neked!

Mióta próbálkoztok? Voltatok már kivizsgálásokon is esetleg?

2013. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Február óta próbálkozunk, de júniusban kiderült magas a prolaktinem, kaptam gyógyszert, szeptemberi vérvételen már tökéletes volt. Nekem ez már nagyon hosszú. :( nagyon szeretném már, hogy sikerüljön. Görcsölget a hasam, pedig van négy nap még. Fájnak a cicijeim, más nincs. Ma én sem tudom miért, de teszteltem reggel, természetesen korai volt. Türelmetlen vagyok. És te kedves utolsó?
2013. dec. 29. 20:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok!!!!!
2013. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem már van két gyerkőcöm (harmadik tervben, de majd csak jövőre vagy azután), de átérzem amin keresztül mész. Első babám csak lombikkal sikerült, rá mi is éveket vártunk. Második babánk meg csak úgy bekopogtatott.... Drukkolok nagyon, ja és ne keresgéld a tüneteket magadon:)
2013. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy gyerkőcöm...9 éves :) Ő is legalább annyira várja a kistesót, mint én!
2013. dec. 30. 15:20
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát úgy néz ki sikeres volt a hónap, és boldogsággal indul az új év. Ma vettem egy digitális tesztet, és pozitív lett. Mert két napja a párom szerint nem elég erős még a csík, így beruháztam.:) Határtalan a boldogságom!Köszönöm, hogy szorítottatok nekem.
2014. jan. 2. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!