Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat problémát egy kis...

Okozhat problémát egy kis hugyuti "csíp a pisi", hüvelyi "égetö érzés" teherbeeséskor?

Figyelt kérdés
Fertözés lehet ennek az oka? Gyors kezeléssel már másnapra teljesen elmúltak a tünetek. Menjek azért még orvoshoz ezzel, ha már elmúltak a tünetek? Vagy örüljek hogy hamar elmúlt?

2013. dec. 30. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te is olyan lehetsz, mint én. Ha nem iszok eleget, a vizeletem sűrű lesz és ilyenkor begyullad a húgyhólyagom.


A sűrűbb vizeletben könnyebben szaporodnak a bacik, és ettől a gyulladás.

Ha azután múlt el a "csíp a pisi" érzés, hogy sok folyadékot ittál, valószínűleg ez volt a baj. Mindenesetre én konzultálnék egy orvossal, és sok folyadékot innék, amit ki is pisilnék, nem pedig tartogatom :)

De nem tudom mi is a bajod pontosan, ez csak tipp, nem vagyok orvos.

2013. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Általában elég sokat iszok és pisilek is, de most lehet az ünnepek alatt nem ittam eleget. Figyelek az ivásra!
2013. dec. 30. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet-e? Persze! Ha hüvelyi fertőzéssel esel teherbe, sokkal nagyobb a valószínűsége a spontán vetélésnek.

Ha babát tervezel, meg úgy egyébként is, de babatervezéskor meg pláne, akkor nem a patikába kell elmenni Canestent venni, hanem el kell menni orvoshoz, hogy csináljon hüvelykenet tenyésztést, illetve vizelet tenyésztést, hogy fertőzésről van-e szó és ha igen, akkor milyen kórokozók és milyen számban vannak jelen, így célzott és páros kezelést kaptok mindketten a pároddal! És az a biztos!

És az csak egy dolog, hogy a tüneteid elmúltak, de az nem jelenti azt, hogy a fertőzésed is! Ugyanis ha nem vagy célzottan kikezelve, akkor könnyen megeshet, hogy pár nap vagy 1-2 hét után újra jelentkeznek a tünetek.

Nem mellesleg ha húgyúti fertőzésed is van, arra nem kapsz csak úgy vény nélkül kapható szert a patikában!

Úgyhogy igen, menj orvoshoz!

2013. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előttem szólónak. Nagyon veszélyes otthon "kikezelni" magad anélkül, hogy orvos látott volna. Nagyon ártalmas lehet a babára nézve az a kis csíp a pisi. Terhesség az az egyetlen amikor nem lehetsz önző és döntheted el te magad, hogy nektek mi a jó. Inkább menj el feleslegesen orvoshoz és mondja azt a doki egy kenetvétel után, hogy minden rendben. Mint később ez miatt bármi baja legyen a babának. Ezt a canesten reklámot utálom a legjobban a tévében. Én nem mondom, hogy nem jó és az is lehet a doki is azt írja fel... de inkább lásson, mert más is állhat a háttérben.
2013. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Teljesen igazatok van, amint tehetem elmegyek orvoshoz.
2013. dec. 30. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy legyen és reméljük minden rendben lesz!
2013. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!