Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszten ez mit jelent?...

Estrella84 kérdése:

X-epil teszten ez mit jelent? 35-dik ciklusnap, úgy éreztem későn volt peteérésem a hónapban, azóta megvan duzzadva mindkét cicim és hol jobban, hol kevésbbé fáj. Mensi sehol, néha száraz, néha vizes vagyok.

Figyelt kérdés

Ma délelőtt( tudom reggeli pisiből kellet volna) csináltam egy x-epil tesztet. Amikor belemártottam a vizeletbe szinte azonnal kijött a második csik, ahogy ment fel a folyadék és a control csikig. Jól kivehető, rózsaszinű volt a teszt zónában. Majd eltűnt és 3 percen belül látszódott egy halvány második csikocska, de mostanra nem látni, csak ha fény felé forditom. Próbáltam képet csinálni, de nem lett jó minőségű.

Ez mi lehetet akkor? Segitenétek.



2013. dec. 30. 19:39
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
kb. 28 naposak a ciklusok.
2013. dec. 30. 19:40
 2/37 anonim ***** válasza:
Holnap csinálj egy másik tesztet!
2013. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Én inkább pozitívra tippelnék. Ha nem lennél terhes nem jelent volna meg a 2. csík. Asszem rá is van amúgy írva, h 10 perc után már nem megbízható, amit mutat. Tehát igazából az számít, amit a 3. és a 10. perc között látsz. A csík színének erőssége ugyancsak nem mérvadó. Ha ott van, akkor pozitív. Mindenképp csinálj holnap reggel is! Szorítok Neked!
2013. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 FKKTorp ***** válasza:

Ha van második csík és már késik, ahogy kivettem a szavaidból, valószínűleg babát vársz.

Csinálj még egy tesztet holnap reggel, első vizeletből. Ha azon erősebb, akkor biztos baba van.


A teszek pedig mikor belemártod, ahogy megy fel a vizelet a csíkos, mindig elszineződik, és utána látható a tényleges két csík, vagy pedig egy csík.

2013. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Az xepilen a legtobbszor az elejen kijon a jet csuik.aztan ha negativ el is tunik. Az biztato h halvanyan megmaradt a csikod. Mi denkepp ismetelj. Ha kell masik tesztel! Szoritok!
2013. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Nekem 36naposak a ciklusaim a nemvàrt elsõ napjàn halvànypozitív lett a tesztem szintèn xepillel. De èn nem nèztem közbe csak 3 perc utàn kukkoltam meg viszont màig megvan rajta a csík nem tűnt el...most 17 hetes vagyok.
2013. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Jaj, lányok köszönöm szépen, hogy irtatok.

Ma reggel ismét megnéztem a tesztet és nem tűnt el a csik, lámpánál kivehető a csikocska, lehet, hogy még nincs annyi HCG a vizeletemben, hogy kimutassa. Most megyek venni egy másik tesztet és holnap reggel megcsinálom. A corax tesztről mi a véleményetek? Boldog Új Évet !

2013. dec. 31. 10:05
 8/37 FKKTorp ***** válasza:
De jó hír, gratulálok! Az meg hogy még halvány, na aggaszon, két naponta duplázódik a HCG. Boldog babás új évet! :-)
2013. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit aggaszt, hogy nagyon halvány, de ott van. Nagyon szeretnénk már kisbabát a férjemmel, ez a 3dik hónapunk. Egyenlőre még nem élem bele magam túlságosan, nehogy csalódjak, de már megvan a tesztem és holnap az első pisiből megcsinálom.
2013. dec. 31. 13:31
 10/37 FKKTorp ***** válasza:
Ez lesz a 3.tesztelős nap? Mert akkor már tuti erősebbnek kell lennie. Mondjuk azt is nézd meg hogy az új teszt meg a régi milyen erősségű, nehogy esetleg az új negatív lesz de csak azért mert magasabb szinttől jelez.
2013. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!