Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszten ez mit jelent?...

Estrella84 kérdése:

X-epil teszten ez mit jelent? 35-dik ciklusnap, úgy éreztem későn volt peteérésem a hónapban, azóta megvan duzzadva mindkét cicim és hol jobban, hol kevésbbé fáj. Mensi sehol, néha száraz, néha vizes vagyok.

Figyelt kérdés

Ma délelőtt( tudom reggeli pisiből kellet volna) csináltam egy x-epil tesztet. Amikor belemártottam a vizeletbe szinte azonnal kijött a második csik, ahogy ment fel a folyadék és a control csikig. Jól kivehető, rózsaszinű volt a teszt zónában. Majd eltűnt és 3 percen belül látszódott egy halvány második csikocska, de mostanra nem látni, csak ha fény felé forditom. Próbáltam képet csinálni, de nem lett jó minőségű.

Ez mi lehetet akkor? Segitenétek.



2013. dec. 30. 19:39
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
25-össel teszteltem eddig, a corax is az? sajnos 10-es érzékenységűt nem tudtak adni a gyógyszertárban.
2013. dec. 31. 13:44
 12/37 anonim ***** válasza:
Ne aggódj azon hogy halvàny lehet kèsõbbi peteèrèsből is. Nekem 14 nap alatt erősödött olyanra mint a teszt csík. Az első hèten alig làtszott pedig 3 nap kèsès utàn teszteltem. Alig hittem el màs nem is làtta azt mondtàk odakèpzelem olyan halvàny volt, màsfèl èvet vàrtunk rà....
2013. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igen hasonló a helyzet nálam is, igazából az ad reményt, hogy 3 percen belül láttam a második csikocskát. Elég jó a szemem :) . Mindenkinek Boldog Új Évet és grati a babákhoz, majd irok :)
2013. dec. 31. 14:13
 14/37 anonim ***** válasza:
Nem akarok rosszat írni de az x epil elég sokszor csinálja ezt, megjelenik a 2.csík aztán csak fénynél látszik,ún. szellemcsík.Ha nem rózsaszin, akkor nem vsz hogy valós.
2013. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Csináltam már x-epiles tesztet múlt hónapban is és nem volt szellemcsikos.
2013. dec. 31. 23:00
 16/37 anonim ***** válasza:
Több tucattal is elhasznàltam ès egy sem volt szellemdsíkos
2013. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
2014. jan. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
2014. jan. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
2014. jan. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy szellemcsik. Reggel csináltam egy másik tesztet , és természetes fénynél nem látszik, extra halvány, lámpafényhez tettük a férjemmel és ott a második csik, és a férjem is mondta, mintha rózsaszines lenne. Kérdeztem, hogy milyen szint lát, mivel az én szemem már mindenhol csikot lát :) . De akkor miért nem erősödik a csik? Vagy más bajom lehet? Jövő héten mindenképp elmék orvoshoz. Menzesz sehol, mitől vannak megduzzadva a melleim? Mitől vannak a mellszúrkák?
2014. jan. 1. 11:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!