Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszten ez mit jelent?...

Estrella84 kérdése:

X-epil teszten ez mit jelent? 35-dik ciklusnap, úgy éreztem későn volt peteérésem a hónapban, azóta megvan duzzadva mindkét cicim és hol jobban, hol kevésbbé fáj. Mensi sehol, néha száraz, néha vizes vagyok.

Figyelt kérdés

Ma délelőtt( tudom reggeli pisiből kellet volna) csináltam egy x-epil tesztet. Amikor belemártottam a vizeletbe szinte azonnal kijött a második csik, ahogy ment fel a folyadék és a control csikig. Jól kivehető, rózsaszinű volt a teszt zónában. Majd eltűnt és 3 percen belül látszódott egy halvány második csikocska, de mostanra nem látni, csak ha fény felé forditom. Próbáltam képet csinálni, de nem lett jó minőségű.

Ez mi lehetet akkor? Segitenétek.



2013. dec. 30. 19:39
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz, ezen a héten megyek orvoshoz. A tüneteim nem maradtak abba, azóta nem csináltam tesztet, majd a doki megnéz. Köszönöm, hogy irtatok. Megirom, hogy mit mondott.
2014. jan. 6. 13:19
 32/37 A kérdező kommentje:
Ma reggek miután felébredtem, azt hittem, hogy megjött. Elmentem munkába és elég sokat járok pisilni, igy azt láttam, hogy kevesebb a vérzés és inkább barnázok, nem darabos és kevés van a wc-papiron is. Szerintetek holnap menjek már el nődokihoz? A reggeli hőm 36.8 volt. Furcsa, mert fájdogál a hasam, de ha megjött akkor már erősödni szokott.
2014. jan. 7. 13:17
 33/37 FKKTorp ***** válasza:
Csinálj tesztet.
2014. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Utóljára 1-én csináltam és akkor negativ volt. Holnap veszek egyet vagy reggel doki, ha nem lesz normális vérzésem. De úgye, ez nem jelenthet bajt ?
2014. jan. 7. 14:56
 35/37 A kérdező kommentje:
Sajnos rendesen megjött :( , szomorú vagyok.
2014. jan. 8. 05:16
 36/37 FKKTorp ***** válasza:
Ne légy szomorú, új hónap újabb lehetőség! ;)
2014. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Igen, csak olyan nehéz nem gondolni a babóra. Szeretnénk nagyon a férjemmel, tudom, hogy nem szabad görcsösen. Hátha a következő hónapban már pozitivat tesztelünk :)
2014. jan. 8. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!