Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, akik 5-6 hetesek...

Csajok, akik 5-6 hetesek vagytok, mit tanácsoltok, megőrülök félelemtől és a bizonytalanságtól!?

Figyelt kérdés

5 hetes és 4 napos vagyok.Szerdán az orvos 2 mm-nek látta a babámat.Viszont tegnap észrevettem,hogy nem duzzad annyira a mellem mint előtte, és a fájdalom is enyhült.Még érzem, de nem annyira mint pl. 3-4 napja.

Félek,hogy ismét elveszitem a kicsit.2 hét mulva kell ismét orvoshoz mennem, és nem tudom mit tegyek,hogy megnyugodjak, nem tudom mi van a kicsimmel, miért enyhült a mellfájdalom.


2009. nov. 28. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,hogy segitek vagy sem, de én 5 hetes vagyok és nekem eddig sem feszült a mellem.Az előző terhességemnél sem feszült, duzzadtnak duzzadt volt de az sem nagyon. Sőt én a 7-10. két között éreztem álmosságot és ennyi, ez volt mind a terhességi rosszullét.
2009. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm,hogy válaszoltál.Legalább van valami kapaszkodó.

2009. nov. 28. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, valahányszor enyhült a rosszullét vagy a húzó hasi fájás az elején, hogy jaj, biztos a terhességemmel van valami... De minden rendben van azóta is. (20 hetesek vagyunk.) Ne aggódj, az aggodalom csak rosszat tesz. A tünbetek jönnek-mennek, sok függ az aktuális kedélyállapotodtól meg az időjárástól is.
2009. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást, nagyon nehéz, görcsben van a gyomrom, alig birok enni,és ma egész nap urgál a szemem sarka.Gondolom az idegtől.
2009. nov. 28. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne görcsölj ! szerintem milyen annak a gyereknek ( jó tudom még most úgy sem érez semmit )hogy állandóan aggódnak. ha nagyobb lesz akkor már nem fogsz izgulni ? dehogynem ! végig amíg élsz ! gondolkozz pozitívan, hogy úgysem lesz semmi baj. minden rendben lesz mert ez a pici babó Titeket kiválasztott. ha megszületik akkor sem lesz jó a folyton aggódsz. légy nyugodt az a babónak is jót tesz ! örülj hogy végre terhes lettél, ne aggodalmaskodj és élvezd minden percét mert első terhes már sohasem leszel. nekem nagyob szép emlék és tudom hogy izgul az ember én is azt tettem de nem szabad csak a jóra kell gondolni !

egy 4 hós tündéri kisfiú anyukája

2009. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megértem, ugyanezeken mentem át. A tünetek jöttek-mentek, borzasztó hosszú volt az UH-k közötti két hét, alig bírtam kivárni. Egyszer mondtam az orvosomnak, hogy gyakrabban is lehetne UH. Megkérdezte, milyen gyakori UH nyugtatna meg? Kicsit gondolkodtam, majd azt mondtam, hogy kb. félóránként :-)))

Semmit nem tudsz tenni, ki kell várnod azt az időt, amíg már mozogni is érzed és gyakran kapsz jelet, hogy minden OK. Persze akkor meg majd azon izgulsz, hogy miért nem érzed már órák óta...

2009. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a nyugtató válaszokat, remélem nem lesz semmi baj.
2009. nov. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!