Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok? Lett-e valaki...

Tapasztalatok? Lett-e valaki babás úgy hogy mensi elött 2 nappal kicsit barna pecsételő vérzése volt? Vagy ez mindenképp csak a mensi előjele lehet? Doki eddig mindent rendben talált nálam. A véreredményeim is jók lettek .

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem mindíg mensi van belőle,pedig mi is szeretnénk babát.

Kívánom,hogy Neked ne a mensit jeletse:)

Husibaby

2009. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,én is mielöbbi pozi tesztet kívánok neked:)
2009. nov. 28. 12:55
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, én így jártam, menzi előtt pár nappal barnás folyásom volt, pont úgy, mint mikor meg szokott jönni, de aztán 2-3 nap alatt elmúlt, 4 hónapos a babám! Van még remény, szorítok!
2009. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de sajnos akkor elvetéltem.
2009. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is ilyen volt,a nem várt előtt két napal elkezdtem barnázni,rá két napra tesztet csináltam ami pozitív lett(nagyon erős csíkkal),kiderült,hogy ikrek,de a 6héten elkezdtem vérezni és az egyik baba elment,de a másik megmaradt és már 15hós nagylegény.Még van remény:).Megy a drukkkk:D

Üdv

2009. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a sok bíztatást.Ma megjött időben de elég furin reggel kis görcs és kevés piros vér hol van hol nincs ez elég érdekes ilyen még nem volt.Ha holnap is ilyen marad lehet tesztelek.Nektek gratulálok a kisbabátokhoz,és a többiekenek

mihamarabbi pozi tesztet kívánok.:)

2009. nov. 29. 17:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi lett veled, Én már kétszer is maradtam így terhes. Mindig az tünt fel, hogy nagyon kevés a vérzés. Megírnád?
2009. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia,kedves tőled hogy érdeklődsz.Hát a tesztre sajnos már nem lett szükség.Másnap elég erősen megjött és azóta is tart.Ami maradt az a remény hogy hátha a következő hónap sikerül.Ha jól értem neked már két babád is van?Hát gratulálok és pont az ilyen példák tartják bennem a lelket.Még egyszer köszi:)
2009. dec. 2. 08:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, már kettő van, 8 éves és 14 hónapos. Most nagyon szeretnénk egy harmadikat is és nehéz időszakon vagyunk túl, mert 3 hete ment el egy 20 hetes fiú magzatunk. Most mi is várjuk, hogy leteljen a 3 hónap várakozási idő. Azért is nézegettem itt a teherbeesés címszó alatt és elkeserítő, hogy milyen harcokat kell vívni sok embernek egy babáért. Régóta próbálkoztok?
2009. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Valószínű, vetélés volt, de fel a fejjel...
2009. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!