Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E-vitamin befolyásolhatja a...

E-vitamin befolyásolhatja a menstruációs ciklus hosszát?

Figyelt kérdés
Méhnyálkahártya vastagítás miatt szedem már egy hónapja. Két napja késik, tegnap reggel a 14. dpo-n negatívat teszteltem, ha baba lenne, azt már valószínűleg kimutatt volna a teszt.

2014. jan. 2. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majd' egy héttel megnövelte, és utána hosszabb és fájdalmasabb volt a menstruációm. Soha többé E vitamin! Én is mindig azt hittem, hogy sikerült a baba!
2014. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Óh, jaj! :( Köszönöm a választ! Most lesz először aktuális a mensi, amióta szedem, remélem túlélem. :)

Már több mint fél éve próbálkozunk a babával, és gondoltam a méhpempő után azt is kipróbálom, hátha... Az ember már ilyenkor mindenbe kapaszkodik :(

2014. jan. 2. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Az orvosom pont azért javasolt nekem E-vitamint, hogy a hosszú ciklusom beálljon rövidebbre. És "használt".
2014. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is használt korábban. A vetéléseim után viszont teljesen felborultak a ciklusaim és most már hiába szedem az E-vitamint, 35-46 napokra jön meg. Most megpróbálkozom az E-vitamin mentes hónappal, meglátjuk, hogy alakul. Alapvetően nagyon jó hatású az E-vitamin, főleg teherbeeséshez. Szerintem - mivel nem hormon, hanem vitamin - nem befolyásolja különösképpen a menstruációt.
2014. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem rövidebb lett tőle, aminek nagyon örültem(mármint azon kívül ugye,hogy jobb lett volna ha nem jön meg..)
2014. jan. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!