Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 0,3-s hőesés 6. dpo-n. Volt...

FKKTorp kérdése:

0,3-s hőesés 6. dpo-n. Volt már valakinek ilyen? Beágyazódás lehet? Vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Furcsa volt a vérzésem ebben a ciklusban. December 6-tól megvolt 5napig, aztán egy nap szünet, és elöntött a vér (dec.12.), de csak aznap volt erős, másnap már gyenge, és azóta semmi. Ha dec. 6-tól számolom akkor holnapra nem várom, ha dec. 12-től, akkor jan. 10-re nem várom.

Viszont 6 nappal ezelőtt (dec.26-27) volt peteérésem, az ovu teszt és a hőm szerint is. Lehet ebből még valami? Vagy már esélyesebb a vérzés?



2014. jan. 2. 10:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szia.Hát ez tényleg érdekes egy ciklus:)A hőre nem tudok mit mondani,mert én pont az ellenkezőjét olvastam.Ha beágyazódás történik,megemelkedik a hő,mert még több progeszteron termelődik.De ennek inkább járj utánna.Ahogy számolta akkor 29-30naposak a ciklusaid.Gondolom már régóta figyeled a ciklusaidat.Ovulációtól számítva hanyadik napon szokott megjönni a menstruációd?Mert ugye peteérés után 14.napon jön meg-ez nem törvényszerű.Így ha dec.26-27től számolsz jan.3.-ig,az csak 9nap-ami ugye túl kevés a harmadik fázisnak,ezért szerintem 10.-én lenne aktuális a következő menzesz.Egyébként nekem dec.16-án jött meg,és nekem is 27-28-án volt peteérésem.Így kb 11.-re jönne meg a következő-remélem nem fog:)Ha peteérés környékén voltatok eggyütt a pároddal,akkor reménykedhetsz még:)Drukkolok neked!
2014. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Szia! Ez az első hónap, hogy mérem a hőmet, ezért is lepődtem meg a hő esésen. (Olvastam oldalakon, hogy lehetséges hőesés beágyazódáskor. Ezért is ítam ki a kérdést, hogy hátha volt már valakinél ilyen.)

Na meg azon is eléggé meglepődtem, hogy olyan későn volt pozitív az ovu teszt. (Már azt hittem nincs is peteérésem.:()Ezért gondolkoztam el, hogy lehet hogy dec. 12-től kellene számolni, és tényleg 10-én nem kéne megjönnie.... Nem tudom.

Viszont tegnap este volt egy nagyon nagyon kevés vér a WC papíron, ami miatt azt hittem mára megjön, de azóta semmi. (Remélem így is marad. Nagyon örülnék neki.)

Aztán mára a hőm is nagyon nagyot ugrott, de igazán ennek se merek örülni, mert közben beteg is lettem, és lehet hogy az befolyásolta ennyi a hőmet. :( Szóval nem tudom. Várok türelemmel, aztán kiderül hogy sikerült-e. Többet nem tudok tenni sajnos. :(

2014. jan. 3. 08:39
 3/30 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál?Egyébként a beágyazódáskor nem véres a fehérnemű vagy a wcpapír,mert ugye az már alvadt vér és elég mélyről jön,ezért mondják barnázásnak.Persze hallottam már olyanról,hogy rózsaszines vagy hasonló,de az biztos hogy nem erőteljes vérpiros.Neked milyen volt?Ha nem baba áll a háttérben,akkor lehet hogy ez a december 6.-ai menstruációd-másképp nemtudom megfogalmazni:)És ha tényleg nem sikerült a baba,akkor 11.-én jön meg a dec.12.-eihez tartozó menzesz.Én az előző terhességemnél is vezettem hőgörbét.Nem igazán tudom hogy ténylegesen mikor volt beágyazódás,de egyszer megugrott,aztán vissza esett,aztán megint megugrott-vissza,majd magasan stagnált.Egyébként a legbiztosabb jele az,hogy menstruációkor sem esik vissza a hő.Úgyhogy neked tényleg nehéz lehet így kitalálni,hogy beteg is vagy,meg nemtudod mikor kellene megjönnie.
2014. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Teszthez még nagyon korán van 7-8. dpo-n vagyok.

Igazság szerint a krémes nyák volt rózsaszínes, ezért írtam hogy véres volt.

Ne haragudj, de ezt nem értem: "Ha nem baba áll a háttérben,akkor lehet hogy ez a december 6.-ai menstruációd-másképp nemtudom megfogalmazni:)"


Egyébként itt a hőgörbém:

[link]


Ma eddig nincs vérzésnek semmi nyoma.

2014. jan. 3. 12:46
 5/30 anonim ***** válasza:
Úgy értettem,hogy ha december 6.-tól számolod akkor tegnap kellett volna megjönnie-ahogy te is írtad.De mivel dec.12.-én "újra megjött,akkor ténylegesen 10.-én jönne meg.De én szerintem inkább a 10.-e sanszos,mert ugye 27.-től 15nap telik el,ami pont jó.Szerintem meg van minden esélyed arra,hogy babás legyél:)
2014. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Értem. Hát bízom benne hogy így lesz. Vagyis hogy nem fog megjönni. :) Majd jelentkezem a fejleményekkel.
2014. jan. 3. 13:16
 7/30 anonim ***** válasza:
Egyébként szép a görbéd,csak kérdéses hogy ez a betegség mennyire befolyásolhatja a hőmérsékletedet.Egyébként neked nagyon aprócska hasfájásod nincsen,vagy nem volt?Nekem kb 2napja tompán "fájogat" a hasam,de a hőmérsékletem nem mozdult sehova.(De az is lehet hogy csak felfáztam,olyan lábfázós vagyok,hogy állandóan jéghidegek a lábaim.)Peteérés óta 36,5-nyelv alatt mérem,ez ott teljesen normális érték.
2014. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Szúrkál a hasam alja, ami néha kisugárzik a hüvelyembe.


Ma is van egy is barna, de csak a wc papíron, és megint a krémes váladékban. Remélem ez csak jót fog jelenteni és nem azt hogy megjön....

2014. jan. 3. 14:40
 9/30 A kérdező kommentje:
Sajna megy fel a lázam. :-( 37.6 ;-( ;-(
2014. jan. 3. 22:03
 10/30 A kérdező kommentje:

Megjött. :-(


Új hónap, új remény...

2014. jan. 4. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!