Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 10 nappal ezelőtt voltam...

Ha 10 nappal ezelőtt voltam utoljára a párommal, és valami csoda folytán sikerült volna teherbe esnem, akkor holnap a nőgyógyász már látna valamit?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem. Talán valami szuper uh készülékkel petezsákot, ha már beágyazódott...
2014. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor el se megyek. Igazából azért kértem időpontot,hogy kivizsgáltassam magam,hogy miért nem jön össze 1,5 éve a baba. De félek azt fogja mondani,hogy a túlsúly miatt. :(
2014. jan. 2. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lát valamit, talán egy hét múlva esetleg.

De én azért elmennék a helyedben, ha ezért szerettél volna elmenni és már időpontod is van. Legalább mond valamit, azzal is közelebb vagy.

De nem hinném, hogy ennyivel lezárja, hogy túlsúly miatt, szerintem elküldene vizsgálatokra is, úgyhogy szerintem menj el, ha már elhatároztad magad.

Sok sikert!

2014. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem várj egy hetet, amikor kimarad, akkor tesztelj. Az orvos nálam mindig 2. lépés :)
2014. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!