Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negyedik napja késik, de a ma...

Negyedik napja késik, de a ma reggeli tesztem is negatív lett. A mellem néha jobban, máskor kevésbé fájdogál. Szerintetek lehet ebből még baba? Vagy ennyi késés, negatív teszt után már esélytelen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 14:49
 1/8 kismama2 válasza:

Ne aggódj,felesleges! lehet,hogy nem a 14ik napon fogant meg a baby és a teszt még nem mutatja. Lehet korán teszteltél,várj még pár napot(hétfőn tesztelj ujból).


Nekem 28 napra az utolsó menzesztől kezdett el fájni a mellem,1 héttel később teszteltem és akkor már erős pozitiv volt.Azóta semmi tünetem(se hányinger,se émelygés,se szédülés,se alhasi fájások),mintha nem is lennék várandós,pedig ma elmentem a dokihoz első UHra és minden a legnagyobb rendben.Petezsák 17 mm, szikhólyag 4.5mm,embrió még nem mérhető nagyságú,de mintha látná.1 hét mulva megint megyek,akkor már látni fogja :)


6hkm

2014. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha rendszeresek a ciklusaid akkor biztosan tudod hogy késik. Ha késik, akkor a tesztnek már mutatnia kéne az eredményt, de lehet hogy kevés még a hcg szinted, próbálj egy új tesztet jövő hét szerdán. Én ugyanígy voltam de másnapra sajnos meg is jött :) lehet hogy neked is megjön a hétvégén és azért fáj a melled.
2014. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok neked. Kívánok problémamentes várandóságow. Bár már én is ott tarthatnék ahol te :)

Olyan rossz ez a bizonytalanság! Eddig három terhességem volt, sajnos ebből egy már majdnem négyéves kisfiam van a többi babám nem maradt meg. Mindegyiknél egy két nappal nemvárt előtt már pozitív tesztjeim voltak. Ezért aggódom mert lehet hogy baj van?

2014. jan. 3. 15:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindig pontosan jön meg 28-napra.
2014. jan. 3. 15:16
 5/8 anonim válasza:
Nekem ma 10. napja késik és ma reggel teszteltem de negatív lett. Én is reménykedem, hogy baba. De most ismerősöm azt mondta, lehet cisztám van. Hétfőn megyek dokihoz. Szorítok neked! :)
2014. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Én már tiszta ideg vagyok, mai tesztem is negatív de még mindig nem jött meg. Tegnap abszólút nem fátjt a mellem, ma viszont megint érzékeny. Én is hétfőn megyek dokihoz mert nem bírom ezt a bizonytalanságot!

Majd azért megírod hogy neked mit mondtak? Nagyon drukkolok hogy mindkettőnknek a pocaklakó okozza a késést. :)

2014. jan. 4. 15:16
 7/8 A kérdező kommentje:

Lehet csak magamnak írogatok, de ha később bárki olvasná majd tudjami lett a vége :)

Szóval ma voltam dokinál, de nem látott semmit az uh-án.

10mm-es méhnyálkahártyám van, azt sem mondta hogy ez jó vagy rossz! A nemvártam még mindig nem jelentkeyett pedig ma 7napja késik.

Tesztet utoljára szombaton csináltam ami negatív lett. Majd még szerdán próbálkozom egyel aztán ha péntekig semmi akkorirány vissza a doki.

2014. jan. 6. 23:11
 8/8 kismama2 válasza:

csak nyugi,minden rendben lesz,ne aggódj


Ha most nem jön össze a baba,akkor a következő alkalommal


Mi 5évig vártunk a csodára(mivel havim soha nem volt,igy bonyolult eset voltam),végül KLOMIFENE tabletta segitett és most 6+5hetes kismama vagyok :)

2014. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!