Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sima clearblue halvány pozi...

Sima clearblue halvány pozi kétszer is, dgitális negatív. Melyiknek hihetek?

Figyelt kérdés

Tegnap lett halvány pozitív a tesztem, ki is tettem ide, mások is pozitívnak látták. Csináltam ma reggel még egyet, ami ugyanolyan lett. Délután megcsináltam a digitálisat, mert gondoltam az a biztos és negatív lett. Melyik mutathat igazat nagyobb eséllyel?


ez volt a tegnapi tesztem:

[link]


2014. jan. 3. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A teszt mutathat negatívat terhesség esetén is, viszont terhesség nélkül nem lehet pozitiv.
2014. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésedre válaszoltam is, hogy nem ismerem de kereszt van rajta. Én úgy tudom, hogy ha +, akkor tuti terhes vagy, álnegatívot mutathat. De nem akarlak áltatni, anno amikor belefogtunk a babaprojektbe, rendeltem vaterán 25 db tesztet nagyon olcsón, és miután 10-et ellőttem és mind pozitív lett, akkor elhittem. A helyedben várnék pár napot (bár ez ilyenkor őrjítő) és csinálnék még tesztet, vagy vennék most egy rakás tesztet és megcsinálnám. Drukkolok hogy baba legyen!
2014. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már millió fajta tesztet csináltam már, de a digitális cb még soha nem csapott be. Ha negatív volt akkor nem volt baba, ha pozi,akkor volt.

Sőt amikor még minden teszt negatív volt a digitális cb már pozit mutatott.

Várj még két napot és csinálj például egy x epilt, az sem csapott még be engem.

2014. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha délután csináltam a Digit, mutathat negatívat baba ellenére is, mert a reggeli tesztjeid is nagyon halványak, kevés a HCG-d még!

Drukkolok, de szerintem egyre erősödni fog :)

2014. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet negativ a digitalis cb, ha meg keves a hcg. A digitalis pozitivhoz azert tobb hcg kell. Nekem is volt ilyen, a sima clearblue tesztek halvany pozitivak voltak es a digitalis meg 3 napig mindig negativat mutatott. Nem volt olcso az akkori tesztelesem:) A lenyeg, hogy vegul a digitalis is pozitivat mutatott es itt szuszog mellettem a kisbabam:). En rengeteget teszteltem, foleg clearblue tesztekkel es ez pozitiv. Meg keves a hcg nagyon, ugy 2-4 nap mulva mar eros csik lesz. Azert ird majd meg, ha mar eros csikot tesztelsz:)
2014. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy igazatok lesz. Már nem reménykedem, próbálom elterelni a figyelmem és majd kiderül. A mellbimbóim fájnak, előbb utóbb vagy megjön vagy erősebb lesz a teszt :)
2014. jan. 4. 20:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, a másik kérdésednél válaszoltam (utolsó és azelőttiek)! Mi újság azóta? Teszteltél?
2014. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
X-epilt csináltam azóta kettőt, de olyan furák. Mind a kettőn ott van nagyon nagyon halványan a másik csík, de semmit sem erősödött. Tényleg annyira halvány, hogy alig látni(szinte belefájdul a szemem úgy kell nézni) A lányommal ennyi idő után már egyforma erős volt a két csík. Szerintem ebből sajnos nem lesz semmi. :(
2014. jan. 6. 22:48
 9/14 anonim ***** válasza:

5os vagyok, ez itt az en kerdesem volt tobb, mint egy eve: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Az elso babamnal nekem is egyertelmu volt, halvanyak, majd szepen erosodtek a csikok. Most a masodiknal nagyon furan egyszer halvany, majd az sem, majd megint halvany es erosodtek es a digitalis is pozitiv lett, csak kesobb.

Nalad biztos, hogy megtortenhetett a fogamzas, csak meg tart a beagyazodas, ilyenkor keves a hcg, ezert a sok halvany teszt. Ha mar beagyazodik, akkor erosodnek a tesztek. Minden terhesseg mas es a beagyazodas ideje is lehet eltero. Ha minden rendben lesz, erosodnek a tesztek. Drukkolok!

2014. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, es a kerdesemhez nem irtam mar oda, de terhes voltam mar akkor:)
2014. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!