Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz után teherbe esés....

Abortusz után teherbe esés. Valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4hete volt abortuszom, 1.-én párommal meg próbáltuk óvszerrel, és szerencsémre Kijukadt. 36 óra után hozzá fértem Escapelle 72órás esemény utáni tablettához. De kicsit félek, hogy mégis..

Valakinek hasonló tapasztalat?


2014. jan. 4. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Még jó hogy ki kell várni a 6 hetet!!!Nem maradt más mint hogy imádkozol!!A.
2014. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kilyukadt ly-nal írandó.
2014. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is igaza van 1.-nek.2. voltam.
2014. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én jelentkezem,de csak priviben ha érdekel írj.
2014. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 het szextilalom van a papiromon...


Jo hirt nem tudok mondani csak hogy imadkozz hogy megjojjon! Nekem betegseg miatt lett megszakitas majusban aztan nem volt szivhang szeptember vegen es dec elejen terhes maradtam pedig mar feladtuk... Nem akartunk mar babaval foglalkozni...

Nalam pikk-pakk ment holott elotte meddosegi kezelessel lettem terhes Fiammal, aztan a masodik es harmadik babaval is

2014. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy mivel időben vetted be a 72 órás tablettát, ezért valószínűleg nem leszel terhes. Viszont:

1.Igazuk van a többieknek, minimum hat hétig ilyenkor tilos a szex. A méhednek regenerálódnia kell és a sebek miatt a fertőzésveszély kockázata is nagyobb. Csodálkozok, ha ezt nem közölte az orvos.

2. Egy hónapon belül abortusz és 72 órás tabletta, elég húzós. Ha megfogatsz egy tanácsot, most kicsit hanyagoljátok az együttlétet és reménykedsz benne, hogy a hormonháztartásodat nem vágta tönkre a tabletta sem.

Drukkolok, hogy ne legyen gond!

2014. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 4-es kommentelő elmondod a tapasztalatod emailba? :)
2014. jan. 4. 16:23
 8/8 anonim ***** válasza:
missed ab után nem vártam ki a 3 hónapot, 7 hét elteltével az első aktusból teherbe estem. Eseményi után nem valószínű, hogy terhes maradsz. A hormonháztartásodnak viszont nagy sokk, terhesség, annak megszakítása, esemény utáni...
2014. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!