Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyás? Valaki tapasztalat?

Barna folyás? Valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ma reggel épozit teszteltem, viszont elkezdett barna folyásom lenni..nem erős, és csak akkor látni, ha megtörlöm magam. Félek. Valakinek volt ilyen? Mi lett belőle? Vetélés lehet? :/
2013. nov. 18. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el nögyógyászhoz és fog felirni progeszteron pótlást. ez segiti megtartani a terhességet. de biztositék nincs semmire. A 6. hétig bármi lehet utána csökken az esélye a vetélésnek aztán 8. hét után megint csökken a vetélés kockázata és a 12. hét után ugyebár már általában nem szokott gond lenni. Egyébként sokan banáznak vagy vérezgetnek a terhesség elején.
2013. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem menj el dokihoz minnél hamarabb, ahogy az első írja progeszteron pótlásért. Nem ijesztgetni akarlak, én elkezdtem barnázni az első két terhességemnél, vetélés lett mindegyik vége. Akkor nem rohantam rögtön dokihoz, tudatlan voltam, és az ,,okosokra'' hallgattam, akik azt mondták ennyi még belefér.

A harmadik terhességemnél is elkezdődött, azonnal ügyeletre mentem, kaptam duphastont és szigorúan feküdnöm kellett. Most 17 hetes vagyok. Akkor azt mondta az orvos, hogy semmilyen folyás nem természetes és nem jó terhesség alatt, aminek színe van. Szorítok neked, majd írd meg mi volt!

2013. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt nekem is, barnázás, és pár napos vérzés is. Megmaradt a baba, nem kaptam semmi kezelést. Nem terveztük a gyerkőcöt, így nem sejtettem, hogy terhes vagyok, csak 8 hetesen teszteltem, addigra már 2 párnapos vérzésen és jónéhány nap pecsételésen voltam túl. Mire orvoshoz mentem, elmúlt a vérzés.

Menj el orvoshoz, valószínűleg fogsz kapni hormonpótlást.

2013. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak csütörtökön tudok menni, viszont mostanra elmúlt ez a barnázás. Legalábbis jó pár órája nem tapasztalom. Nem görcsölök és nem fáj. Remélem nem lesz késő ha csütörtökön megyek. Elvileg 5 hetes leszek aznap. Fog látni akkor vmit?
2013. nov. 18. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!