Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállajak így babát? Akarhat a...

Vállajak így babát? Akarhat a párom egyáltalán babát vagy csak muszájból menne bele?

Figyelt kérdés

Páromnak nem lehet gyerek csak donor jöhetne szóba.50 éves.Azt mondta,hogy ő kemény lenne a gyerekkel nem az lenne amit ő akar majd.Nem venné ki a részét a gyereknevelésből,fürdetésből,gyerekkel való foglalkozásból inkább elmenne itthonról ez az asszony dolga.

Mikor mondtam neki,hogy egy apának is lehetnek kötelességei a gyereknevelésben akkor nem válaszolt.

inkább elmegy a haverokhoz.Mondtam neki attól,hogy elmennél majd vele játszani vagy olvasnál neki nem lenne gond.Azt mondta talán ritkán de ő már ehhez túl öreg.Lehet más lett volna 30 évvel ezelőtt.


Nem tudom mi legyen szeretnék babát és vele de ezek után.A donornak sem örül.Azt mondta ha a saját gyereke lenne akkor is csinálná.


2014. jan. 5. 13:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Vállalj, de ne vele/mellette.
2014. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Két dolog jutott eszembe erről. Van egy munkatársnőm, aki soha nem lett anyuka, mert a párja idősebb volt és neki az előző kapcsolatból már született gyereke. Azt mondta a kolléganőmnek, hogy egy életen át vele marad, mindent megad neki és szeretni fogja, de neki már van elég gyereke akiről gondoskodni kell. A kolléganőm hatalmas dilemmázás után a férfit választotta. Azóta már 60 felett van az ismerősöm, nagyon szép, szeretetteljes kapcsolatuk volt/van a férjével, de a mai napig majdnem elsírja magát, amikor gyerek közelébe kerül. Szerintem ezt nem lehet elviselni.


A másik ami eszembe jutott, hogy lehet, hogy a párodnak most jár a szája, de ha ott lenne a baba, akkor imádná és ugyanúgy foglalkozna vele. Ezt neked kell tudni.

2014. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez nehéz kérdés. Meg kell vele beszélni, hogy tényleg akarja e a donort, mert hát az nem az ő gyereke lesz, ez nagyon nehéz. Az, hogy mit mond a gyereknevelésről az egy dolog, ha tudná úgy szeretni mint a sajátját ez valszeg változna úgy is mikor megszületik.

Én megértem, hogy bántja, hogy mástól lesz vagy lenne gyereked.

AZ, hogy öreg tény, de pl apukám 52 volt mikor én születtem, soha nem lehetett volna jobb apukám nála, imádom. A bátyám 53 évesen lett újra apuka és ő is nagyon jó apa.

2014. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Szeretem vele szerettem volna gyereket.Úgy érzem talán azért beszél így mert sajátja nem lehet és ez egy fájó pont neki,nem hiszem el róla hogy úgy viselkedne a sajátjával is mint amiket mond.

Bár az sem lenne jó ha mégis ilyen lenne.Még azt is mondta ha arról lenne szó,hogy berágatja agyerek mennénk mind ketten a gyerekkel tőle kitenne.

2014. jan. 5. 13:21
 5/25 A kérdező kommentje:

Ja és azt mondta soha nem tudná sajátjaként szeretni csak nevelni.Ezt nem kérhetné senki tőle mikor tudván nem az övé soha semmiköze nem lesz hozzá.


De attól én is félek,hogy megbánom ha nem lesz gyerekem:((

2014. jan. 5. 13:23
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem szülnék neki,ha fizetne érte.Téged is szó nélkül kitenne az utcára,ha épp olyan lenne a hangulata és ezt még meg is mondja.Mi a fenét szeretsz te benne? Ő biztos,hogy nem szeret téged eléggé.Mit kell,hogy tegyen vagy mondjon még,hogy ezt észrevedd?
2014. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hat en ilyen embernek biztosan nem szulnek, raeroltetni meg nem szabad, mert el is menekulne. Ordit rola, hogy o nem akar gyereket egyaltalan, meg mar 50eves, ennyi idosen mar unokaja lehetne. Ilyen embernek ha szul az ember gyereket, akar donorral, akkor a kapcsolat azonnal tonkremenne, ez 1000%. Inkabb keress masik part es legyen uj kapcsolat es oda szulessen a baba, vagy ha annyira akarsz, csak magadnak szulj, mert hogy erre a pasira nem szamithatsz az is biztos. Nagyon nagy csodanak kene tortennie ahhoz, hogy megvaltozzon a velemenye.
2014. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ő már az elején megmondta ,hogy itt az van amit ő mond mindenki a sajátjában azt csinál amit akar.Ezt akkor elfogadtam hisz érthető.Amúgy jó ember de vannak dolgok mint ez amiből nem enged.
2014. jan. 5. 13:30
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő előre megmondta, csak majd ne gyere ide sírni ha vállalod.
2014. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van amit írtok.Nem lenne jó és nem szeretné.Szeretnék babát és akkor ehhez lépnem kell:(
2014. jan. 5. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!