Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok....

14 hetes kismama vagyok. Holnap citologiai vizsgálatot akarnak rajtam csinálni, pedig nincs semmi panaszom, csak új orvoshoz mentem - muszájból. Nem veszélyes ez?

Figyelt kérdés
eddig minden evben p1 volt az eredményem.
2007. dec. 5. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát tudod mi ez akkor azt is tudod hogy nem veszélyezteti a babát.
2007. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség megállapításánél kell citót venni. Az új orvos jogos, hogy maga akarjá látni, minden rendben van-e.

A terhesség alatt legalább 3 vizsgálatra van szükség, ennél csak több lehet a magzat és az anya egészségének érdekében.

A vizsgálta egyáltalán ne veszélyes sem rád, sem a babára.

Az, hogy eddig mindig jó volt az eredményed, közel sem jelenti, hogy most is jó lesz. A terhesség sajnos hajlamosít a fertőzések magasabb lehetőségére.

2007. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy év alatt, de akár pár hónap alatt is változhat az eredmény. A vizsgálat a te érdekedben történik.
2007. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lelkiismeretes az orvosod, a vizsgálattól semmi bajotok nem lesz, sőt!
2007. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!