Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív terhességi teszttel...

Pozitív terhességi teszttel álmodtam. Jelezhet ez valamit?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk kisbabát, ezért abba is hagytam a gyógyszert november végén. Szeretnénk kisbabát, de még nem vagyok görcsösen ráálva, mégis az elmúlt éjszaka pozitív teszttel álmodtam. A mensiig még van 2 hetem... lehetséges, hogy történt a testemben valami, ami miatt már a teszttel álmodtam? Volt, aki megálmodta a tesztet és valóban pozitív is lett neki? (Bocsánat a kérdésért, de egész nap ezen kattogok)

2014. jan. 8. 01:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért álmodtál ezzel, mert már agyilag ráálltál a témára és ezt szeretnéd. A tudatalattidban benne van.

Ennyi! Ne kombináld túl!


ez a kettő meg üti egymást:

"Szeretnénk kisbabát, de még nem vagyok görcsösen ráálva,"

"de egész nap ezen kattogok"

2014. jan. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ezen kattogok, mármint az álmon, hogy mièrt jöhetett elő

ès szerintem attól, hogy nem görcsölök rá mèg szeretnèk babát... szerintem nem üt itt semmi semmit...

2014. jan. 8. 05:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt,hogy babát akarsz! Ennyi! Én az ilyeneket nem kombinálom túl!

Egyébként ha két hét van mensiig, akkor most kellene együtt lenni, de a testedben babától nem igazán történhetett még semmi!

2014. jan. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A párommal mi még csak beszélgettünk a gyerekvállalásról, megbeszéltük, hogy 1-2 év múlva kezdünk bele a családalapításba. De azért már szívünk szerint holnap nekilátnánk, csak van pár tényező ami miatt szeretnénk várni, hogy nyugodt, megfelelő körülmények között várjuk a babát. Tehát még nem próbálkozunk, és fogamzásgátlót is szedek, de volt olyan időszakom amikor mindig visszatérő álom volt, hogy gyermeket szültem, neveltem stb. Mégsem voltam terhes, és még csak nem is voltunk rajta az ügyön. Szerintem azért álmodhattál teszttel, hiába nem görcsösen vagy rajta a témán, mégis szeretnétek babát, és ez az álmodban is előjött, ilyen formában. Hogy vágysz egy babára. :)
2014. jan. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a tudatalattidban erősen benne van a gondolat, ez teljesen természetes, nem hinném, hogy azt jelenti, hogy pont most sikerült, ebben az összefüggésben nem hiszek, csak azt jelenti, hogy vágysz már rá.
2014. jan. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántai, de szerintem ez kb. annyit jelent, mint lottó ötössel álmodni...
2014. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én mikor pozitiv tesztel àlmodtam azutan negativat teszteltem, viszont mikor negativ tesztel azutan masnap lett pozitiv tesztem. Ez valoszinuleg csak babona de velem igy tortent.

2014. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia.Érdekesek ezek az álmok.mikor mi próbálkoztunk a menzi előtt mindig azt álmodtam,hogy nem jött meg a havim és + a tesz,de ügye megjött.Aztán egyszer meg azt álmodtam,hogy megjött és nagyon el voltam keseredve pár napra rá + lett a tesztem.
2014. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pcsillus ***** válasza:
Nem tudom h él e még ez a kérdés?! De én nekem bejött😊 2 napja késett mikor azt álmodtam h pozi lett a tesztem és az is lett, azóta 2 és fél éves a kisfiam😁ma pedig megint álmodtam h pozi lett a tesztem és 1 napja késik
2019. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés de azért leírom hogy mikor a lányomat terveztük (viszonylag sokáig tartott) egyik este azt álmodtam hogy anyu odajött az ágyamhoz és azt mondta pozitív lett a tesztem amit meg is mutatott. Pár nap múlva nem jött meg és pozi lett a tesztem. Tegnap este (csütörtökről péntekre virradó este) azt álmodtam hogy pozitív lett a tesztem majd kinyitottam egy dobozt ami tele volt tesztekkel és válogattam melyiket csináljam még meg majd kb 5-6 db-ot kiválasztottam és az összes pozitív lett. Reggel annyira jó érzéssel ébredtem annyira nagyon igazinak tűnt. Tegnap volt pont ovulációm hát kíváncsi leszek két hét múlva tényleg pozi lesz e a tesztem. A neten azt találtam hogy 1. ha házas nő álmodik pozitív teszttel az közelgő terhességet jelez 2. ha csütörtökről péntekre virradó este álkodik valaki pozitív teszttel az is jósló álom, vagyis valóra fog válni. Ha el nem felejtem 2 hét múlva jövök a fejleményekkel
2022. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!