Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már teljesen tanácstalan...

Most már teljesen tanácstalan vagyok. Csináltam most délelőtt egy tesztet, ami egy óra múlva vált pozitívvá. Ez is Gravi Hcg volt. Tegnap is így jártam, hogy reggel még negítv volt, de ma reggelre pozitív lett. Terhes vagyok? Vagy a teszt nem jó?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem probálj egy másik fajta tesztet.
2008. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy óra elteltável válik pozitívvá, akkor az már nem valós eredmény. Ha egy-két percre rá mutatja ki, az a biztos. Szerintem nem vagy terhes.
2008. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a valós eredményt láttad. Mindenképp vegyél egy másik fajta tesztet (nekem a Clearblue) nagyon bevált és reggel az első vizeletből tesztelj!
2008. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegyel el Clearbluet, es tesztelj reggeli pisibol!

Errol a Gravirol sok rosszat hallottam eddig.

2008. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Gabrielt javasolták. De az egy órás "késés" szerintem már nem értékelhető, legalábbis azt mondják.
2008. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!