Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség miatt nem...

Korai terhesség miatt nem látott a doktor ultrahangon "semmit"?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett volna a vérzésemnek megjönnie, azonban ez elmaradt. Van 3 pozitív terhességi tesztem, ami napról napra erősödött. Ma voltam ultrahangon, de az orvos semmit sem látott. Annyit mondott, bal oldalt lát valamit, cisztát, ami terhesség esetében sárgatest lehet. Azt mondta, ha terhes vagyok, annak ott kell lennie. Illetve azt mondta, hogy a méhnyálkahártyám meg van vastagodva. Kérdeztem, hogy van e esély a terhességre? Azt a választ kaptam, hogy hivatalból nem mondhat ilyet. De hát van 3 pozitív terhességi tesztem. Nagyon korán mentem uh-ra? 3 napja késik. Nagyon megköszönöm a válaszokat. Normális ilyenkor ha még semmit sem lát? Elvileg most vagyok 4 hetes és 6 napos.
2014. jan. 9. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy nem látott semmit. " hétnél hamarabb nem is mennék a helyedben, csak ha valami panasz van. Akkor már lehet lesz szívhang is, de még az sem biztos. Jó egészséget nektek! :)
2014. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még ilyenkor teljesen fölösleges menni, csak beparázol, hogy nem lát semmit. 7-8 hetesen kell menni, akkor már lát valamit és esély van a szívhangra. Ha 6 hetesen mész, de még nincs szívhang, akkor is beparázol. Nagykönyv szerint ugyan le van írva, mikor kell megdobbannia a szívének, de hallottam már olyan sztorit, ahol 8 hetesen volt csak szívhang.
2014. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jártam már igy én is de a biztonság kedvéért engem el küldött a doki laborba ahol bizonyított lett a terhesség!
2014. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor tehát teljesen normális, hogy még nem látott semmit? peteérésem 22-én volt. 2 napja késik a vérzésem, de a tesztjeim erős pozitívak. :) remélem minden rendbe lesz :)
2014. jan. 9. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan mit látott volna, nagyon korán mentél. Ha nincs panaszod akkor csak a 7. héten menj, akkor már lesz szívhangja is! Hamarabb nem érdemes, mert megint csalódni fogsz.
2014. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1, 5-2 hét múlva lenne érdemes menned, mert akkor talán szívhangja is lesz már. Persze, hogy nem mondhatja, hogy terhes vagy, hiszen ő sem tudja igazolni. Majd, ha jó helyen látszódni fog az ultrahangon, akkor fogsz róla papírt kapni. Ne izgulj! Valószínűleg ott van ő csak még nagyon picike.
2014. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt írtad bal oldalt látott valamit, szóval az lehet a baba, ha terhes vagy. Nagyon nagy valószínűséggel igen, de addig nem mondhatja ki, amíg bizonyos méretet nem ér el, nem látja a petezsákot, és a picit. Illetve a szívhangot. Ezeket annó én sem tudtam, 4 hetes két naposan mentem, azt mondta menjek vissza egy hét múlva, akkor már látta és Megállapította a terhességet. :) szóval nyugodj meg. Hamarosan megbizonyosodhatsz! :)
2014. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!