Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 éves nő vagyok a párom 30,...

25 éves nő vagyok a párom 30, együttléteink során megszakításos módszerrel védekezünk már több éve. Eddig még soha nem "sikerült" be baba ezzel a módszerrel. Van -e arra esély, hogy egyszer mégis összejön így?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Az esély mindig megvan. Ugyanis a megszakítás nem védekezés, bármikor összejöhet, csak nagyon kicsi az esélye.

Tehát ha nem akartok még gyereket, akkor inkább védekezzetek normálisan és megfelelően, ha meg szeretnétek, akkor meg egyáltalán ne védekezzetek, ha meg még nem igazán akartok, de ha éppen jönne, akkor nem jelentene gondot, akkor meg csináljátok így.

Bár számomra sokkal élvezetesebb a szex (mi gumival védekezünk), hogy végigcsináljuk az egészet és nem kell megszakítani. Amikor pedig babát terveztünk, akkor azt tényleg megterveztük, ezért nem védekeztünk.

2014. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A pearl index szerint egy év alatt százból 35 nőnek besikerül a terhesség. Attól is függ, a férfi mennyire ismeri a saját testét, mennyire irányítja, stb. De igen, akármikor bejöhet...
2014. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából még nem tervezzük a gyermekvállalást, viszont én nagyon örülnék neki, ha mégis összejönne :) A párom az, aki várna még...
2014. jan. 9. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
2,5 év alatt kb 95%ban így védekeztünk,kb 1 hónapja így jött össze a terhesség(mondjuk nem lett volna probléma a baba de elvetéltem)
2014. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12 éve így védekezünk. Kétszer nem védekeztünk DIREKT! kétszer lettem terhes. Amikor nem akartunk babaát nem lettem terhes.
2014. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2014. jan. 9. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk fél évig működött ez a fajta "védekezés" (mindegyik megszakítás szemmel láthatólag sikeres volt). Természetesen nem bántuk, azért is csináltuk így.


Nyilván nem mindegy, hogy mikor vagytok együtt. Ha véletlenül vagy készakarva, de elkerülitek a veszélyesebb napokat, akkor vajmi kevés az esélye, hogy összejöjjön. Plusz nem minden férfinek tartalmaz az előváladéka spermiumokat.

(Meg persze ott van Murphy is: ha akarod, nem jön; ha katasztrófa lenne, akkor akár dupla-tripla védekezés mellett is becsúszhat egy gyerek...)


DE, Kérdező!

NE AKARJ gyereket, ha nem vagytok egy véleményen a témával kapcsolatban! Ebből szokott az lenni, hogy az "apuci" lelép, mert ő még nem akart.

2014. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!:-)


Esély van rá, de ha "jól" csinálja, akkor minimális.

A párommal így védekeztünk, míg nem terveztünk babát 4 évig.

Az előző barátommal 6 évig "védkeztünk" így, de soha nem voltam ettőlterhes.

1 mindent bele hónapban összeis jött akislányo,:-)

2014. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is úgy szeretnék majd kisbabát, hogy mindketten akarjuk :)

Bennem azonban a gyermekvállalási kedv kezd egyre nagyobb lenni, minden hónapban azért eljátszok a gondolattal, hogy mi van ha mégis..:)Ezért is voltam kíváncsi a személyes tapasztalatokra, véleményekre :)

2014. jan. 9. 20:32
 10/10 lil gigi válasza:
Mi a párommal egy évig igy védekeztünk és én se lettem terhes, de én szerettem volna míg ő nem ....most lehet hogy elítéltek de én még oda is nyúltam hogy hátha a kis katonák igy célba érnek... de igy sem lettem terhes...
2014. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!