Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal a zuhany alatt...

A barátommal a zuhany alatt szeretkeztünk, de nem ment el. Teherbe eshetek az előfolyása miatt is, vagy pedig a vizes közeg ezt kizárja?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes az előváladéktól is, ha nem használtatok óvszert vagy nem szedsz tablettát. ezen nem változtat (sajnos) ha vízben csináltátok ugyanis a vízben is még vagy 3 napig életképesek a virgonckák(persze megfelelő körülmények közt) ha nem védekeztetek akkor sürgősen nőgyógyász!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Az előváladékban lévő spermákat nem öli meg a testhőmérsékletű víz, csak ami már forró.
2008. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en is attol estem teherbe,es most 33hetes terhes vagyok,de az nem biztos h.te terhes lettel,csak ha eppen peteeresed volt.de ha nem szeretnetek babat a 72oras gyogyszer segit.
2008. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huh,most nagyon félek azok alapján,amiket mondtatok!!! Az esemény utáni tablettához már akkor késő volt ,amikor először írtam. De azért nyugodtam meg néha,mert a barátom azt mondta,hogy nem volt előfolyása sem,mert ő nem érezte. De én ebben nem igazán bízom,mert talán csak a víz miatt nem érezte. Valójában nem tartott sokáig az egész,csak pár húzás volt. Szerintetek igaza lehet,hogy nem volt előfolyása? Már vettem terhességi tesztet,de még vagy 10 napot várnom kell vele. Addig megesz az ideg!
2008. júl. 17. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!