Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó pár napja, hogy naponta...

Jó pár napja, hogy naponta többször, rövid ideig fáj az alhasam, tegnap kb 10 percen keresztül gombócot éreztem a torkomban, kisebb roszzullétem is volt. Holnap kéne megjönnie. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A gombóc érzés a torokban szorongás tünete, és a fokozott testpercepcióé nem a terhességé. Tapasztalatbl írom, hogy ne figyeld a tested, mert megőrülsz.


21 hónapos kislány PCOS-es anyukája, aki minden ciklus végén kicsit megkattant, majd az egyetlen ciklusban, amelyiken nem parázott, ajándékba kapott egy kiscsajt. ;)

2014. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvastam a gombócérzésről, mely szerint nem csak a szorongás tünete lehet. Esetemben lehet a stressz, fáradtság okozza, sokat dolgozom mostanság. Viszont a melleim is nagyon érzékenyek.
2014. jan. 11. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél hallani így, hogy holnapra kéne nem megjönnie?

Erősítsünk, hogy terhes vagy, aztán ha kiderül, hogy mégsem, befordulsz?

Várd meg a holnapot, de inkább a holnaputánt és tesztelj!

Nem látunk a méhedbe...

2014. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is holnapra nem várom. Drukkolok!
2014. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!