Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már egy hete vannak alhasi...

Ha már egy hete vannak alhasi görcseim, és napközben többször is hányinger, émelygés, az lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete van az, hogy menses-görcs szerű érzésem van medence tájon (mintha meg akarna jönni) , hol jobb, hol baloldalt. Hányinger, émelygés is van, illetve enyhén érzékenyek a mellbimbóim. Az esélyt megadtuk a babának, de a teszt még egyelőre 2 hétre rá negatívat mutat. Lehet, hogy korán teszteltem? Elvileg a hét elején voltam középidőben a ciklusomat tekintve. Azért bizakodhatunk egy pozi tesztben úgy 1 hét múlva?
2011. jún. 11. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

a kérdés hogy mikor kellene megjönnie?

tesztelni legkorábban a nemvárt előtt pár nappal is lehet vkinek kimutatja vkinek nem

nekem csak a nemvárt napján mutatta ki halvány pozit

délutáni pisiből

jelzem előtte való nap reggeliből negatív

ugyhogy nem vagy lekésve semmiről

hajrá !

2011. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg 21.-e körül kellene megjönnie, csak reménykedtem, hogy esetleg már most kimutatja. Illa-test-et használtam, de sajna negatív lett :(
2011. jún. 11. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:

21.-én kellene megjönnie?

Te pedig 11.-én felteszed a kérdést,hogy miért nem + a teszt?Miről beszélsz?

10 nap múlva tesztelj!:/

2011. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!