Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már évek óta küzködök fertőzés...

Már évek óta küzködök fertőzéssel. Pedig figyelek a higiéniára. Kb.2-3 hónapja erős sárgás színű folyásom van, melynek szaga kellemetlen. A menstruációm már 5. napja késik. Lehet a fertőzés miatt?

Figyelt kérdés
A hasamban olyan fájdalomlép fel időnként, mely olyan, mint a menstruációs görcsök.
2008. júl. 16. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen amikor petefészekgyulladásom volt és a citológiám P+ lett. Meg is műtöttek. Keress valami hozzáértőbb dokit, mert ez így nem normális, hogy folyamatosan ezzel küzdesz!
2008. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs nem P+ hanem P3
2008. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer normálisan ki kellene vizsgáltatnod, mert ha elhanyagolod akkor nagyobb baj lehet.

Ez bizony fertőzés, de nem lehet tudni mi okozza, mert akár hormonalapu , vagy idegi alapú is lehet.

Mindenképp menj orvoshoz, de nem kellene ezzelhónapokat várni, ha szeretnél egyszer gyereket..jobban figyelj oda!

Reméljük nem lesz komolyabb baj.

2008. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyan nem tudom neked épp mi lehet ez, de mindenképpen ki kéne vizsgáltatnod magad! Én is sokszor szedtem össze mindenféle fertőzést (már attól is, ha csak "ránéztem" pl.az uszodára). Aztán kaptam Ginevac injekciót, ami a szervezetben lévő fertőzéseket öli meg. 5 injekciót kell kapni hetente 1-szer, amit fél év után meg kell ismételni, majd évente kell 1-szer beadatni. Nekem bevált, azóta nem volt problémám. Elvileg háziorvos vagy nőgyógyász írhtja fel.

Remélem sikerül minél előbb kikúrálnod magad!

2008. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!