Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a bajom? Késik a menszeszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajom? Késik a menszeszem, általában védekezünk a pasimmal, de van rá esély, hogy terhes vagyok. A teszt negatív lett, de erős folyásom van. Ez vmi fertőzés? Lehetek terhes ha a teszt negatív?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:

a tesztet az legutolsó kétséges együttlét után két héttel érdemes megcsinálni.

és aztán még egy hét múlva mégegyet

2009. nov. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában védekeztek? Akkor ne lepődj meg, ha teherbe esel... Szóval igen, lehetsz terhes.
2009. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is épp ez a problémám. Késik a havim, és a folyásom is erős lett. Ma voltam nőgyógyászhoz, gyulladásom van és írt fel hüvelykúpot, fog.gátl. tablettát, ill. a biztonság kedvéért elküldött egy UH-ra, mert a terhesség sem volt kizárható. (Mi is csak általában védekezünk) Nem vagyok terhes. De szerintem Te is mindenképpen menj dokihoz!
2009. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt nem mondta a doki, hogy mitől van gyuladásod? Emiatt késik? Neked mióta nem jön meg? Mert én már 3 hete csak várok

2009. nov. 19. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy a gyulladás miatt késik, mivel a terhességet kizártuk. De nekem volt már máskor is, hogy késett, de ennyit nem. Most már én is több, mint 2 hete várom.

Mindenképpen menj dokihoz, hogy legalább a folyásodat kezelje, és megmondja, h. mitől késhet neked.

2009. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, 13:08-as voltam!

:D

2009. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ehh, hát ezen nekem is megakadt a szemem, h csak " általában " ???? akkor meg min csodalkozol?????????????????????????????????????????
2009. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha gumi nélkül akartok szexelni, akkor szedjél bogyót, jobb ha beparázol??? én gyógyszer mellett is félek hogy terhes lehetek, nem értem hogy nincs bennetek felelősségérzet...
2009. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!