Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoktól kérdezném, akik min.5...

Azoktól kérdezném, akik min.5 éves kapcsolatban élnek,30 körüliek (kevéssel felette) és most szeretnének babát. Havonta hány alkalommal szerelmeskedtek?

Figyelt kérdés
Csak én érzem úgy,hogy az ovu-körüli "kötelező" szex fárasztó?A kapcsolatunk elején szinte egyfolytában szeretkeztünk-mint mindenki-,most pedig néha a havi egy alkalom is nehezen jön össze.Mondhatom én egyáltalán azt,hogy egy éve próbálkozunk a babával,amikor ez gyakorlatilag 14-15 alkalom volt összesen?Nagyon szeretjük egymást,beszéltünk is erről,mégis nehezen mennek a dolgok.Kérlek olyanok válaszoljanak,akik pontosan értik mit akartam itt elmondani.
2009. dec. 1. 11:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Én értem,ez nálunk is igy van.Van mikor havi egyszer van hogy többször.SZerintem ezzel semmi baj sincs. Ebben a rohaó világban sajnos pont a sex szorul háttérbe.
2009. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben járunk mi is. A párom próbálja beindítani a saját cégét, és az eü. problémáimmal vagyok kénytelen foglalkozni. A sikertelen 15 hónap alatt volt olyan, hogy hetente többször, de mostanában már... mit is mondjak, 6 hete nem volt semmi. És egyre kevésbé élvezem én is, már ha van, mert kötelező jellegánek tűnik. :-(((((
2009. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 párom 33,5 éves. Január óta próbálkozunk, azaz úgy kezdtük, hogy igyekeztünk minél többet együtt lenni,de nem néztem a naptárt. majd kb. 5 hónap múlva, mikor nem jött össze, kiborultam, és "rástartoltunk" az ovu körüli napokra. Hát mit ne mondjak, első pár alkalommal ment, de volt, hogy kínlódtunk, volt hogy röhögtünk azon, hogy inkább Tom&Jerryt néznénk, sex helyett:)))

Mostanában végeztünk a meddőségi vizsgálatokkal, ahol kiderült, hogy a férjemnek elég gyenge a spermaképe. Paff!! Kap vitamint, hogy rendbe hozzák, most megyünk nyaralni 1 hónapra, az alatt is tevékenykedünk, februárba meg benevezünk egy inszemre, azt ajánlotta a doki! Jelenleg nem számolgatunk, szeretkezünk, ha kedvünk tartja (ált ez heti 1 alkalom)és úgy vagyok vele, majd csak sikerül:)

Szóval, KITARTÁS neked!!!!!

2009. dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb,amikor végigizgulom a hónapot,amikor együtt voltunk a párommal.Aztán mégis megjön a nemvárt,és én a könnyeim között arra gondolok,hogy ha talán még egyszer együtt lettünk volna...Egy férfi másképp éli ezt meg.Ők nem ismerik a napokig tartó "mindjártmegjönjajne" érzést.Aztán újra sírógörccsel összekaparjuk magunkat.:(
2009. dec. 1. 11:47
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval, annyira nincs idő egymásra ebben a világban...Mi is ugy voltunk, hogy ouv-kor jó lenne minden nap együtt lenni, de csak muszájból nem érdemes.
2009. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Én is már tűkön ülök azokban a hónapokban, amikor úgy érzem, esetleg siekrült elkapni a nagy napot, de mindig csalódnom kell. :-( Mert vagy nincs is peteérésem (elég sűrűn előfordul) vagy mégsem voltunk jókor együtt. Ilyenkorp ersze vigasztal, hogy majd jön, meg nemsokára sikerülni fog, de most hogy magyarázzam el neki, mit érzek? Kb. mintha neki a bevetés előtt csődöt mondana a szerszáma...
2009. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A páromnak van egy gyermeke,nekem viszont 13 évvel ezelőtt egy tmegszakításom.Akkor nem tehettem mást:(((
2009. dec. 1. 11:58
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.

Én is átéltem ezt az érzést, a nemvárt napján teszteltem, persze mindig negatívat. Nem azt mondom, hogy mostanában nem sz@r, ha megjön, de vhogy ki kell lépni ebből a görcsösen akarásból. Attól nem lesz jobb, sőt, állítólag azoknál nőknél, akik ezen rágódnak, "érzi" a baba a stresszt, és azért nem jön. Háát, a fene tudja.

Sztem próbálj meg lekattanni az ovuról, nyugodj meg, egymásra koncentreáljatok, és akkor talán többször lesz kedvetek"nekifutni"

2009. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoskodni akarok, de kivizsgáláson voltatok? Mert az egyik ismerősömék 1,5 évig próbálkoztak, mire elmentek dokihoz, ahol kiderült, hogy a lánynak egyáltalán nincs pé-se... és másfél évig ezt élték át, amiről te beszélsz...
2009. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 34 éves vagyok és 10 évi házasság után született a fiunk. 1 évig havonta 1-2 alkalommal voltunk együtt. Már nagyon untam, hogy nem jön a baba. Aztán történt egy csodálatos szeretkezés köztünk, mert rá voltunk hangolódva és nem a baba miatt csináltuk. 2 hét múlva + volt a teszt. Szerintem kell a jó sex a babacsináláshoz, bár ne feledd, hogy sokszor egy erőszakból és egyetlen alkalomból is fogan baba.

Sikerülni fog, vedd elő a nőiességed és pörgesd rá magad egy kicsit agyban! Biztos van valami sexi a párodban, hiszen ezért vagy vele már 5 éve. Sok sikert!

2009. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!