Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36 fok alatti testho? (35.4-35...

36 fok alatti testho? (35.4-35.8) Ezzel teherbe lehet esni, ha nincs kozben pajzsmirigy problemam?

Figyelt kérdés

Most tervezzuk a 3. babat,az elso ket terhessegemnel mindig "normalis" (36.4-37.2) volt a testhomersekletem. Kisebbik gyermekem most mult 1 eves,de szules ota folyamatosan ilyen alacsony a hom. Ez mellett lehetseges teherbeesni?

Koszi!

Egy kertsegbeesett leendo kismama


2014. jan. 12. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ovulációkor esik vissza ilyen alacsonyra. Szerintem ez nem akadálya a teherbeesésnek, de nem vagyok orvos. Drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön a bébi! :)
2014. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a TSh-d?
2014. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen lázmérővel méred a hődet? Csak azért kérdezem mert az előző digitális lázmérőm mindig 36,5-36.8-at mért alapjáraton. Sajna elromlott és a mostani mindig 35,5-35,9 közötti értéket mutat.

Nem váltottál azóta hőmérőt?

Ha úgy érzed nem vagy nyugodt, akkor menj el egy endokrinológushoz, csináltass hormonsort:)

2014. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!