Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönni,...

Ma kellett volna megjönni, negatív a teszt. Lehet még babó?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 29. ciklunapon. Rendszeren a 29. napon jön meg reggel. Még nem jött meg. Vettem a dm-ben egy x-epil-es(2 db-os) tesztet, de negatívat lett az imént. Éjszaka arra keltem, hogy iszonyatosan görcsöl a jobb petefészkem.-de nagyon!!! Lehet azért negatív a teszt mert már ittam 2l vizet ma?(tudatosan iszom)4 hónapja próbálkozunk a babával...

2014. jan. 12. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy amiatt. Reggeli elsőből csináld, éjjel ne igyál és ne pisilj, az már biztosabb.
2014. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :)
2014. jan. 12. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, nemvárt 3. napján teszteltem először; szinte nem is látszott semmi, a 6. napon már lehetett látni, de az is halvány volt. (10 hetes vagyok).

Szorítok!

2014. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Ma van a 2. Nap és negatív lett ismét. A hőm 36.1, bár tegnaptól kezdtem a mérést. Elvileg akkor kellett volna megtörni. Azt olvastam, hogy fönt kellene lenni a nőnek... Hát nem tudom.
2014. jan. 13. 08:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért, telóról írtam. De már mindegy is, sajnos megjött. :(
2014. jan. 13. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!