Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfájdalom, hogy is van ez?

Mellfájdalom, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam hogy, milyen jellegű mellfájdalom jelentkezhet teherbeeséskor. Nagyon sokan írták hogy oldalt fáj. Nekem minden hónapban mielőtt megjön így jelentkezik. Most annyi különbséggel, hogy mintha nőtt volna és a bimbóim és érzékenyebbek valamivel. Kinek milyen jelegű és mikor kezdte el érezni. Én 18 ra nem várom :)
2014. jan. 12. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Messze van még a 18-a ehhez...
2014. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan messze azért ;) Nekem nem igazán volt az első gyermekem után mellfájdalom, ezért igazán feltűnő volt, mikor kb 6 nappal a mensi előtt mellfájdalmam állandósulni, és aztán a következő napokban erősödni kezdett. Azóta is folyamatosan fáj, a nemvárt napján pozit teszteltem...


Nekem pl a bimbóm, mintha égett volna néha, irritálta a felső. És valóban oldalt is fájt, de a leginkább akkor vettem észre, hogy fájdogál, mikor este kibújtam a melltartóból.


Drukkolok neked!!!

2014. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!