Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes terhes vagyok. Ma...

6 hetes terhes vagyok. Ma elmentem wc-re és nagyon halvány és nagyon picike rozsaszines váladékom volt. Baj van?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már? NEm mindig jelent bajt, de akár fenyegető vetélés jele is lehet.
2014. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ma megyek dokihoz félek nagyon
2014. jan. 13. 13:37
 3/9 anonim ***** válasza:
szia, nekem is volt 8. hét körül, úgy 3-4 csepp/nap, összesen 2 napig. sokat feküdtem vele és elmúlt, dokinál nem voltam mert nem tudtam hogy bajt jelezhet, és mire észbe kaptam el múlt. De azért menj dokihoz!
2014. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt, egy napig tartott, de a biztonsag kedveert adott orvossagot, azota nincs gon, most toltom a 13-dik hetet
2014. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
majd írj mi volt :)nyugi
2014. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hat hetesen volt. Gondoltam; irany az ügyelet, ott mondták, hogy progeszteron hiány és írtak fel hormont, amit a második trimeszter elejéig szedtem, de használt.
2014. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ügyelet! Nálam másképp kezdődött ugyan (görcsökkel), de vetélés lett a vége. Most megint ugyanez kezdődött, de Duphaston adtak és már 13 hetes vagyok. Nyugi!
2014. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs baj.irt fel gyogyszert.jövöhéten control
2014. jan. 13. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 6 hetesen vérezgettem kicsit, semmi görcs, semmi fájdalom. Elmentem orvoshoz, kaptam gyógyszert, de a 8. héten már egyérteleműen megállapította az orvos a vetélést. Szerinte már akkor a 6. héten elindult a vetélés, és hiába adott gyógyszert, nem sikerült... Progeszteronpótlást kaptam, de lehet, hogy nálam nagyobb volt a baj, azóta se derült ki, hogy mi. Pihenjél sokat, feküdj. Kívánom, hogy ne legyen baj és veled maradjon a babóca.
2014. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!