Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki koztetek aki...

Van valaki koztetek aki angliaban el? Magyarorszagon is felnek de itt aztan tenleg nincs batorsagom elmenni az orvoshoz!

Figyelt kérdés
Sajnos ugy nez ki hogy nem akar osszejonni nekem se...Ezert ra veszem magam hogy elmenjek orvoshoz csak azt szeretnem tudni van e valakinek itteni tapasztalata,hogy kezdodik ,mit vizsgalnak stb.Ja es hogy mikor erdemes menni?Vegul is Magyarba sem tudom mert nem voltam meg soha ijen ugyben orvosnal ugyhogy azok a tapasztalatok is segitenenek.
2009. dec. 1. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi ideje nem sikerül. Mindenképp érdemes egy évet kivárni, azon belül a legvalószínűbb, hogy összejöjjön a baba. Nem vagyok angliai, de szerintem ott sem esznek leendő anyukákat az orvosok. Ne félj, vágj bele! Sok sikert!
2009. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mostmar 3.eve hogy semmi...persze tudom nem esznek meg de nem profi a nyelvtudasom tehat tolmacsot fognak hivni onnantol meg meg bonyolultabb...de mostmar elszantam magam csak azt nem tudom mikorra kerjek idopontot a mensi elott vagy utan?
2009. dec. 1. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Tolmács?Most más ír helyetted?Menjél bármikor akár holnap az orvos el fog mondani mindent,beszélgettek,megvizsgál lesz vérvétel az eredményektől függ mi legyen.Pénzt adjál neki ez csak jó tanács.
2009. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azthiszem nem olvastad el teljessen amit irtam.Szoval nem magyarorszagon elek!Tehat nem tudok igazan jol elbeszelgetni az orvosommal.Penzt azt itt egyatalan nem fogadnak el semmijen esetben sem ez bizony nem Magyarorszag.De azert koszonom hogy irtal
2009. dec. 1. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el dokihoz, en is voltam de kozben osszejott a baba es nem kellett mennem kivizsgalasokra. En is Angliaban elek. Eloszor a haziorvosomhoz mentem (GP) o ad beutalot a vizsgalatokra ha szukseges. Nem tudom, hogy az ovu tesztet probaltad-e mar mert szerintem arra ra fog kerdezni, hogy volt-e pozitiv ovuteszted. Velem legeloszor elbeszlgetett ekkor mi kb. 8 honapja probalkoztunk. Itt masfel evet varnak es csak akkor kuldenek kivizsgalasra esetleg inszemre. De ha te mondod, hogy mar 3 eve rajta vagytok a teman akkor el fog szerintem kuldeni. Szoval nekem annyit mondott, hogy masfel ev a probalkozas es ha nem jon ossze (kozben ovuteszt hasznalat) akkor menjek vissza es ad beutalot hormonvizsgalatra es utanna jon az inszem. Ez teljesen ingyen van az NHS allja de ehez kell a hazidokid engedelye az o pappirjai. Maganuton barmikor elmehetsz inszemre akkar lombikra is arra megadja a hazidoki a papirokat foleg 3 ev utan de sajnos egy lombik 800 font es az inszem sem valami olcso. Ugyhogy nyugodtan mond a 3 evet es o majd mondja neked, hogy hova kell menni mit kell tenni, o foglalja az idopontokat is vagy ad majd egy szamot esetleg intezet cimet. Sok sikert nektek!!
2009. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

én sem élek angol területen, szóval nem tudom mit csinálnak ott az orvosok, de szerintem az orvos az orvos. és ha úgy van ahogy írod, hogy még pénzt sem fogadnak el, nem úgy mint itt, akkor lehet több szerencséd lesz!:D

annyit tudok neked mondani, hogy sok szerencsét kívánok és minnél előbb menj mert a 3 év az már idő!

ide bármikor írhatsz, bár a kezedet nem tudjuk fogni, de szerintem itt mindenki szívesen fogadja majd a kérdéseidet és amiben tudunk segítünk!!

sok olyat olvastam már itt ezen az oldalon, hogy elmentek orvoshoz, várták hogy megjöjjön mert onnantól tudott volna a doki is elkezdeni valamit, (gyógyszer, vizsgálat az x napon stb) és várták, hogy jöjjön már meg, hogy elkezdhessék, erre jött a hír, hogy azért nem jön mert már nem is kell a kezelés, babásak lettek:D:D

ezt kívánom neked is!

vigyázz magadra és hajrá, sok szerencsét és egészséget!!!

2009. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! látod pedig pont akkor írtam amikor az előttem lévő és ő is így járt, hogy pont akkor esett teherbe!!!:D
2009. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek!dec 3.ara varom hogy ne jojjon meg es az utanra gondoltam az orvost.olvastam valahol hogy ennek az oldalnak megtermekenyito hatasa van...dd utolso elottitol kerdeznem hogy tolmacsra szukseg volt?alapfokon beszelek angolul
2009. dec. 1. 18:46
 9/9 A kérdező kommentje:
bocsanat mi az az inszem?
2009. dec. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!