Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk és wellnessezn...

Babát tervezünk és wellnessezni mennénk. Túl vagyok a peteérésemen. Szerintetek minden gond nélkül vagy nem ajánlott? Vagy ne aggódjam túl ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy akadályozza-e a megtermékenyülést, beágyazódást stb?Köszönöm előre is

2014. jan. 13. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond belőle! :) Jó szórakozást!
2014. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit okozhat. Én a nászutunkon estem teherbe, kb. egész héten fürdőkben voltunk, szaunáztunk, pálinkáztunk, boroztunk, semmi baja a fiamnak, már fél éves. De, ha tudom előre, hogy ilyen gyorsan baba jön, nem hiszem, hogy bevállalom...
2014. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kerdesedre csak felig tudok valaszolni!

En hiper erzekeny vagyok mindenre en varandosan ugy mehettem be hogy canesten kup krem egy minitampon es furdo utan kup es krem...

De en alapjaraton elkapok egy strandon is mindent :/ nem hogy egy melegvizes termalba ami a dokim szerint a gombaknak a mekkaja....

2014. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi babánk a házassági évfordulónkon fogant, mikor wellnessezni voltunk. Természetesen mit sem tudtam róla, uh. sauna, meleg víz, edzés...stb minden volt :-) Már megszületett, teljesen egészséges édi-bédi:-)
2014. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagyon meleg akadályozhatja a teherbeesést, így a szauna, szolárium nem ajánlott, de persze fent is említették, hogy nekik így is összejött. És ott a fertőzés veszély is. Személy szerint kihagynám, mondjuk én sajnos már veszítettem el babát, így félősebb vagyok.
2014. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!