Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kettő napja késik a mensesem...

Kettő napja késik a mensesem tegnap délután csináltam 1-tesztet ami halványan de ott volt a második csík reggel első vizeletből ismét csináltam 1-tesztet az meg sajna negativ lett, van értelme még csinálni még tesztet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyanolyan tesztekkel teszteltél? Ha nem akkor mindneképp van értelme újra tesztelni.


Ha pedig nem jön meg néhány napon belül, tesztelj újra. Ha van annyi akaraterőd várj péntekig.

2014. jan. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, holnap reggel csinálj egy új tesztet.
2014. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Nem mind a kettő másfajta volt a délutáni facelle, a reggeli meg x-epil volt. Ezek a tesztek megbizhatók?


Köszönöm a válaszodat!

2014. jan. 14. 11:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Köszönöm a válaszod! Van még 1 Clearblue digitális teszt ithon azt holnap reggel csináljam meg??? Vagy várjak méd velle péntekig ?
2014. jan. 14. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még minimum 2 napot és tesztelj újra, tudom nehéz de biztosat csak igy fogsz kapni!:-) drukkolok
2014. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös válaszoló!! Köszönöm szépen a válaszod várok még velle de nagyon nehéz ezt kivárni.
2014. jan. 14. 13:32
 7/7 swad válasza:
Mi lett az eredmény?
2017. júl. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!