Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenétek? Kezd osszeomlani...

Segitenétek? Kezd osszeomlani a lelkem. Van ertelme bizakodni?

Figyelt kérdés

Hosszu varakozas utan azt hittem eljott az en honapom. Honapok ota nem nezek ovut, nincs homero, semmi hokuszpokusz....


mensi elott 3 nappal verezgetni szoktam picit, es utana jon meg rendesen. Tegnap kellett volna megjonnie igazan, de se a verezgetes, se a rendes nem jott. Ma pisiles uran delelott lattam egy kus foltot a wc papiron. Csak megviccelt a testem es megint megjon? Hetvegen nagyon feszult a hasam, de nem gorcsolt ahogy szokott. Ezert kezdtem remenykedni, hogy sikerult. Tesztelni holnap akarok.


A vercsepp es a nem megszojott tunetek ellenere lehetek terhes, vagy csak szivat es kesik?


Mar sirtam egyet ma, de inkabb probalok megnyugodni.


2013. dec. 16. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne sírj! Eddig ezek még biztató jelek! Ha tegnap jött volna meg, miért nem tesztelsz? Lehet ma már ilyenkor is látszana valami! De, ha kivárod a reggelt, nyugodj meg, gondolj arra, hogy ha tényleg terhes vagy, akkor az idegeskedés nem tesz jót! Szorítok neked!
2013. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először is ne idegeskedj tudod akkor jön a baba amikor jönni akar!Egyébként szerintem biztatók a jelek mert én is így voltam és 3 nap késés után halvány pozi lett a tesztem!!Szurkolok neked is!Nyugi!
2013. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Annyit teszteltem es csalodtam feleslegesen, hogy tobb korai negativ tesztet nem akartam. Nincs is otthon

ma fogok venni. Ha sokaig nem pisilek es ugy tesztelek este az is jo? Du 3tol este 8-9ig nem lesz lehetosegem pisilni.

2013. dec. 16. 12:50
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem ha estig kibirod akkor inkább reggelj tesztelj az biztosabb :) szoritok és ne idegeskedj :) amugy én holnapra nem várom,nekem tegnap este volt egy kis barna folt a tisztaságin meg most is de nagyon halvány, wc papiron nem is láthato,nem tudom mi lehet ez mert ilyen még nem volt mensi előtt ,a hasam ugy görcsölget mintha meg akarna jönni !!!
2013. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem csak nyom a hasam, nem megy at gorcsolesbe, kicsit neha belenyilal, de alug veszem eszre munka kozben. Altalaban szurni es gorcsolni szokott, plusz derekfajas. Viszont most egyik se.
2013. dec. 16. 13:02
 6/12 anonim ***** válasza:
4es vagyok! Akkor meg bármi lehet :) ne veszitsd el a reményt ,addig mig negativat nem tesztelsz vagy mig meg nem jön...addig van remény :)
2013. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
biztató jelek :) én sem éreztem semmit amikor sikerült csak pici nyomást alhasban, de semmi más. Előtte pár nappal volt rózsaszín pöttyöm és még elég beteg is voltam és sikerült :) 37hkm
2013. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Este meg egy rozsaszin pottyot lattam a bugyimon, ha jol megneztem, ejjel felebredtem akkor volt egy kus barnas volt. Reggel teszt negativ 😊


szerintem megint nem sikerult.

2013. dec. 17. 10:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Mi újság most? Ha megjött, akkor se keseredj el! Új hónap, új remény!
2013. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok,hogy osszejojjon a baba,de ha megsem en nezetnek egy progi szintet a dokival.
2013. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!