Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a beágyazódási vérzés?...

Milyen a beágyazódási vérzés? Àllaga? Színe? Mennyisége?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam 2-3 csepp jött este és 2-3 csepp másnap reggel. De nem igazán vérvolt, csak szó szerint 2-3 barna pecsét, pötty a bugyin. Inkább barna mint piros, és nem volt darabos, azt hittem hogy meg fog jönni.

Alhasi görcs, heveny hasmenés előzte meg.

2014. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem egyetlenegy csepp barna volt.
2014. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi vàlaszokat.

Na majd meglàtjuk nàlam mit jelent ez a maszatolàs. Nekem tegnap este volt olyrn sötét -mély sàrga-barna kis folyàs. Ma pedig ilyen nyúlósabb nyàk benne apró piros vérdarabok; aztàb ròzsaszínes pici maszat.

Mielőtt megjön , előtte levő napon barnàzni szoktam. Ilyen még soha nem volt. Elvileg szombatra nem vàrom, de nem tudom mikot volt most peteérésem. Vagy megjön vafy terhes vagyok. Nemsokàra kiderül :)

Vàrok még tapasztalatokat!

2014. jan. 14. 11:52
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibàkért csak telóról írok....

Ja és görcsölget a hasam ezért gondolom menszi lesz a vége... :(

2014. jan. 14. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!