Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz helyett 3 napja...

Menzesz helyett 3 napja barnázom. Kíváncsiságból teszteltem reggel negatívat. Túl korai lett volna a tesztelés, vagy csak egyszerűen késik?

Figyelt kérdés
Én egy "erősen vérző" típus vagyok, ezért is csodálkozom, hogy menzesz helyett csak halvány barnás váladékom van. Kisebb feszülést érzek alul a méhemnél és a petefészkeknél de semmilyen más tünetet nem érzékelek. Hozzá teszem hogy a párommal "megszakítással védekezünk".... tehát nem védekezünk. Lehetséges teherbe esés?

2014. jan. 15. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges a terhesség is, meg az is, hogy gyulladásod van. Nekem akkor volt ilyen pár hónapig a mensesem, nem véreztem, csak barnás folyásom volt, nem fájt semmim. Gyógyszeres kezelés kellett.
2014. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet akár terhesség is, de nem feltétlenül.

Mi rendesen védekezünk a párommal, nem tervezünk gyereket, van már egy, nekem a legutóbbi vérzésem nézett ki úgy, hogy 2 napig barnáztam, majd 1 napig semmi, következő nap megint barnázás, aztán estére megjött rendesen és rendes vérzés volt annyi napig, ameddig szokott. Ja és nem vagyok terhes.

Szóval ez bármitől lehet.

De amúgy rossz a szóhasználatod, ugyanis olyan fogalom nincs, hogy megszakításos védekezés, azt megszakításos közösülésnek hívják, mivel a megszakítás nem védekezés. És ha egyszer pont peteérés környékén lesztek együtt és pont tartalmazni fog a párod előváladéka életképes spermát, akkor hiába veszi ki, mielőtt elmegy, pont terhes fogsz lenni! Szóval ha nem akartok gyereket, akkor védekezzetek rendesen!

Amennyiben nem jön meg rendesen a következő napokban sem a vérzésed, akkor érdemes pár nap múlva megismételni a tesztet. Amúgy ha többször lesz ilyen, akkor pedig orvoshoz fordulni.

2014. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélem akkor inkább az első.. :) De azért köszönöm szépen a válaszod!
2014. jan. 15. 16:12
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, valóban igaz azért írtam utána hogy "tehát nem védekeztünk"

Nem tervezzük a babát, de ha összejönne örömmel fogadnánk:)

Akkor még várok pár napot, aztán ha nem jön meg tesztelek ismét, és felkeresem az orvosom, mert lehet hogy akkor hormon probléma vagy gyulladás. Köszönöm a választ!

2014. jan. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!