Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A természet szelektál, utána...

A természet szelektál, utána hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos a minap nagyon halvány pozitív teszt után megjött a menstruációm ami nagyon sokat késett ugyan, de végül megjött. Az aktus amiből baba lehetett volna az 2 hete volt, gondolom ezért teszteltem olyan nagyon halvány pozitívat. Több orvost/nőgyógyászt kerestem fel ijedtemben de mindenki azt mondta hogy a természet szelektál. De közben olyanokat is olvastam hogy méhen kívüli terhesség meg kaparás meg műtét kell és ehhez hasonló dolgok, szóval nagyon megvagyok ijedve hogy most hogyan tovább. Várnom kell még vagy menjek megint orvoshoz, mi legyen?

Egyébként nem vizsgáltak meg, csak annyit mondtak hogy ha erősödik a vérzés vagy ha 1 hét után sem múlik el akkor mindenképpen vissza kell mennem. Kell tartanom ilyen műtéttől és ehhez hasonló dolgoktól? Így is elég nehéz most :(


2014. jan. 15. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel véreztél és ennyire korai terhesség volt valószinüleg nem kell mütét. de azért nem ártana ellenörizniük teljesen kiürült-e.
2014. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen vissza megyek orvoshoz hogy megvizsgáljanak. Köszönöm a válaszod!
2014. jan. 15. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem még vagy 2-3x volt vérzésem teherbeesés után


szal szerintem várj vele még

ha elmúlt a vérzésed akkor várj még 2 hete és tesztelj újra - hátha nem elment


egy ilyen pici terhesség simán ki tud ürülni (ha elvetél) nem kell beavatkozás - általában....

max egy kaparás lesz ha kell ....

2014. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a segítséget!
2014. jan. 15. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha holnap vérzéssel elmész egy nőgyógyászhoz, kutya kötelessége megvizsgálni, ha van pozitív teszted, ha nincsen. Én a helyedben mennék, mert a méhen kívüli terhesség nem játék (bár ha a vérzésen kívül más egyéb aggasztó tüneted nincsen, akkor valószínűleg nem méhen kívüli terhességről van szó). Sajnálom, ami történt, fel a fejjel!
2014. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Véreztem, halvány pozi volt a tesztem. Doki első körben azt mondta vetélés. Majd kiderült méhen kívüli. Ahány ember annyi fajta eset annyi fajta tünet. Mindenképpen orvos!
2014. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki tegnap is feltette a kerdest, akinek 11 napja kesett?
2014. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!