Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy ha én gimnáziumban...

Hogy ha én gimnáziumban biologia szakon tanulok akkor utána ezzel milyen állások vannak ilyenekre gondolok PL:természet védő stb ilyenekre gondok?

Figyelt kérdés
Hogy ha én gimnáziumban biologia szakon tanulok akkor utána ezzel milyen állások vannak ilyenekre gondolok PL:természet védő stb ilyenekre gondok?
2012. jan. 28. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Látom nem nagyon tudsz semmit a témában.

Gimnázium után csak leérettségizhetsz,utána nem kapsz munkát csak azért mert biológia TAGOZATOS középiskolába jártál.Utána mehetsz egyetemre,ilyen hogy természetvédő konkrétan nincsen.Mehetsz biológia szakra,de még ott se elég csak azt elvégezni,kell hozzá mesterképzés is.

Természetesen nem csak biológia szakra mehetsz utána.

Ha javasolhatok valamit:Tanuld meg használni a vesszőt!

2012. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!
2012. jan. 30. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!