Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete késik a mensim, de a...

Kergeszotyi kérdése:

Két hete késik a mensim, de a teszt negatív lehet még baba?!

Figyelt kérdés
Tesztet csináltam a mi negatív lett eddig mikor közeledett vizes folyásom volt, most testápoló szerű a folyásom. A hasam szurkál görcsölget, a cicim nagyon fáj. Más tünetem nincs. Ma viszont nagyon gyengén elkezdtem barnázni. Szeretnék már babát, és sajnos nem tudom hogy ez most mi. Az orvosom sajnos 2hét múlva tud csak fogadni. Van valakinek valami tanácsa? Hasonló tapasztalat?

2014. jan. 15. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
csinálj még tesztet, de már ki kéne mutatnia ha baba lenne....
2014. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Másik doki?


Szerintem ha holnap sem jön meg akkor ismételd meg a tesztet. De ha ma barnázol, akkor elképzelhető hogy megjön.

2014. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm...a barnázásom úgy néz ki elmúlt.holnap keresek másik dokit.az utólsó tesztett 2napja csináltam:(
2014. jan. 15. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!