Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív lett a teszt, lehetek...

Negatív lett a teszt, lehetek így is terhes?

Figyelt kérdés
Dec. közepén pé-kor és végén bújciztunk férjemmel,31.-én kellett volna megjöjjön,de 4 nappal előbb jött meg és 2 és fél napig tartott.Jan. 1-től éreztem fémes ízt a számba és hányinger/hányás is volt.Jan. 2.-án vettünk tesztet ami negatív lett.A tünetek nem múltak el,mellette a mellbimbóm is szörnyen fáj vagy másfél hete.Szeretnénk még egy babát ő lenne a harmadik.Az első terhességem normálisan zajlott.A második is csak ott az első három hónapba még menstruáltam ezért nem is gondoltam volna,hogy terhes vagyok.14 hetes terhes voltam amikor kiderült.Megjegyzem 2 hónapos volt az első lányom amikor megint teherbe estem ezért nem tűnt fel a növekedő pocak.Bocsánat a regényért.Kérlek írjatok véleményt,tapasztalatot.Megbolondult a testem vagy lehet valami?Mikor érdemes újra tesztelni?Köszönöm szépen

2014. jan. 15. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj holnap.
2014. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!