Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rosszullétek ilyen hamar?...

Rosszullétek ilyen hamar? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megmondom őszintén, hogy napok óta gondolkozom, hogy egyáltalán kiírjam-e ezt a kérdést, mert már előre tudom, hogy sokan mit fognak válaszolni! Mégis úgy döntöttem, hogy megkérdezem, annak reményében, hátha van olyan valaki, aki volt már hasonló helyzetben, és nem hülyéz le rögtön! szóval! Most januárban kezdtük a kistesó projektet! 10.-én volt peteérésem, aznap együtt is voltunk! Teljesen jó volt az időzítés az ovu tesztem alapján is, meg azelött jó pár napig nem voltunk együtt, úgyhogy tudott mibűl válogatni a pete! :) És most jön az, amit sokak úgy fognak véleményezni, hogy beképzelem! Rá 2! napra hányingerem lett reggeli közben! Furcsálltam, de nem foglalkoztam vele, mert tudom, hogy ez még nem lehet a terhesség jele! Az első terhességemnél is végig rosszul voltam, de csak a 6. héttől éreztem! Ezt le is tudtam magamba, egészen másnap reggelig... akkor megint rosszul lettem, és azóta minden reggel émelygek, immár 4-5 napja! Ezt én úgy gondolom, hogy nem lehet beképzelni! Azóta mindjárt megjön érzésem van, pedig még beágyazódás sem lehetett! Nem vagyok rágörcsölve a témára egyáltalán! Ovútesztet is csak azért csináltam, mert nagyon szeretnénk, ha kisfiú lenne, és úgy olvastam, ha a peteérés napján vagyunk együtt, akkor nagyobb esélye lehet! Ha nem terhesség, akkor mitől lehet az émelygés? Kiváncsi vagyok a véleményetekre! Köszönöm
2014. jan. 16. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ez biztos nem aterhesség miatt van, lehet, hogy beteg leszel
2014. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de sajnos be lehet képezelni. Én a létezö összes tünetet produkáltam egy idöben pedig baba sosem volt. mindig tudatosult bennem hogy csak beképzeltem igy pár hónap után már nem produkáltam a tüneteket. sajnos baba azóta sincs de nagyon remélem hamarosan lesz.

Azért nem lehet hányingered az aktus után 2 nappal babától mert akkor még nem termelödik HCG. A HCG okozza a hányninegert. ez akkor kezd el termelödni ha már elkezdödött a beágyazódás ez pedig aktus után 7-10 nappal van.

2014. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ilyen hamar még nem érezhetsz semmit.

ettől még persze lehet hogy terhes vagy.


nekem 2 lányom van,pedig mindig ovukor voltunk együtt-szóval ne vedd tutira a fiút,ha babát várnál

2014. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem veszem tutira ezt a módszert, nem is írta egyik oldal sem 100%-ra, hogy fiú lesz, csak így már rajtunk biztosan nem múlik! :) Hát, igen! Én sem hinném, hogy terhesség miatt lenne, de majd meglátjuk 2 hét múlva! Köszi a válaszokat!
2014. jan. 16. 17:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem képzeltem be a tüneteket, mint kiderült... ma pozitívat teszteltem!
2014. jan. 21. 15:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Nem állitottuk hogy kizárt a terhesség.de azt ki van zárva hogy az együtlét után 2 vagy 6 nappal már tünet legyen. Vagy esetleg nem is akkor estél teherbe amikor gondolod hanem kicsit korábban.
2014. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!