Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy vírus? Mikor...

Terhesség vagy vírus? Mikor kezdődnek a rosszullétek, terhesség elején?

Figyelt kérdés
az elején szeretném leszögezni, hogy fogamzásgátló gyógyszert szedek immár lassan 4 éve, viszont tény, hogy nem bírom órára pontosan bevenni csak úgy kb. viszont soha nem volt "helyzet". viszont most a napokban iszonyatosan szédültem és hányingerem is volt. viszont ma reggel ahogy felkeltem mint akit elvágtak, semmi szédülés, semmi hányinger. Magamtól eszembe se jutott volna, hogy baba lehet (?) a dologban, de egyik barátnőm bogarat ültetett a fülembe a "mivan terhes vagy?" kérdésével.
2014. jan. 1. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre találták fel a tesztet!
2014. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha körülbelül egy időben veszed be pl. 7-8 között nagy gond nem lehet. Én csak az 5-6 hétben kezdtem rosszul lenni,15 hetes vagyok,de még mindig nem múlt el :D

Voltak olyan napok amikor reggel nem voltam rosszul,de viszont este igen :D szerintem ha rendesen szedted gond nem lehet :)

2014. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"hogy nem bírom órára pontosan bevenni csak úgy kb."


És mégis mi akadályoz meg benne?

Már a 15 évvel ezelőtti kezdetleges telefonokon is volt ébresztő/emlékeztető funkció, a bogyót pedig vinned kell mindenhova!

2014. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én amikor szedtem mindig be volt állítva az ébresztőórám és bevettem. Ahova mentem vittem magammal,meg vizet és kész!
2014. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is gyógyszer mellett nem nagyon lehetsz terhes, akkor sem ha összevissza szeded vagy kimarad pár nap. Sokan utána, hogy abbahagyják, hónapokig sem tudnak teherbe esni, mert olyan erős a hatóanyag.

A tüneteid lehetnek terhességi tünetek, de lehet egy sima vírus is, elvégre annak igencsak szezonja van.

Nekem különösen vicces a kérdés, mert nekem a tünetek a 4-5. héten jöttek: egy jó kis vírusos mandulagyullád-lázzal kezdődtek, és így betegen csináltam meg a tesztet (hogy tudjam szedhetek e gyógyszert) pozitív lett és attól a pillanattól kezdve elkezdtem produkálni az összes létező tünetet :) Tehát kb. a 4-5. héten jönnek a terhességi tünetek.

2014. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!